Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az baj, hogy ha már most...

Az baj, hogy ha már most várom a karácsonyt és karácsonyi dalokat hallgatok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 14:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is most november körül akarok vele foglalkozni, majd csak mindenszentek után vagy november közepétől.

Nem akarok úgy járni mint tavaly, hogy betegesen vártam már szeptember közepétől a karácsonyt meg a szilvesztert.

Most vissza akarom magam fogni, azt akarom, hogy majd november vége felé essen le hogy "b*szki, már csak 1 hónap van hátra" :D

2018. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó ötlet, mert ha túl korán kezded akkor mire odaérsz elmegy a kedved tőle. Mondom ezt úgy, hogy tényleg még néha nyáron is ezen járt az eszem meg Nők lapja Adventot olvasgattam:D Aztán gyorsan leállítottam magam és a nyárra koncentráltam. Szerintem amúgy a Karácsony legjobb része a várakozás, meg az adventi időszak, nem is feltétlenül az a három nap, de persze azok is jók, szóval ezekre elég a november-december. De valahogy rögtön szeptember elején elkap az érzés, hogy húú itt az ősz, akkor mindjárt karácsony...Valószínű jövő hónapban már az üzletek is tele lesznek Karácsonyi cuccokkal. Viszont az ajándékvásárlással szerintem nem érdemes decemberig várni, nincs annál szörnyűbb mikor utolsó pillanatban rohangál az ember ajándékért (hányszor jártam így...!), aztán vesz valami sza.r ócskaságot kényszerből. Úgyhogy ezt a részét megpróbálom minél előbb letudni, mert semmit sem gyűlölök jobban mint az egymáson taposó tömegeket. Azt idén minden áron kerülni fogom. Szívesebben tölteném a decembert a természetben, mint plázákban. :)
2018. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!