Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen lesz idén a karácsonyfá...

Milyen lesz idén a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés

Luc?normand?ezüst?

Milyen színeket képzeltetek el a díszítésnél?

Szaloncukrot raktok a fára vagy csak a fa alá egy tálal?



2018. szept. 13. 00:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

10

Nem csodálom, hogy lepontoznak, már másodszor támadsz. Először azért, mert simán válaszolsz egy kérdésre, másodszor azért, amiért valaki furcsállja, hogy agresszívan támadsz.


Tényleg nehéz lehet neked.

2018. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Drága 66%-os, ha nem tévedek, te vagy az, aki a cukorbeteg válaszolóba is belekötött, burkoltan lehúzva őt, hogy biztos valami ünnepelni képtelen, besavanyodott ember, csak mert más a véleménye a karácsonyi szokásokról, holott ő aztán tényleg nem írt semmi nem ide valót és nem is fikázta azokat, akik fát állítanak.

Mi közöd van mások válaszához, amíg nem neked szólnak? Itt egyedül TE vagy az, aki támad és személyeskedik. Sajnálom igazán, ha a szegény kis lelkedet megbántottam azzal, amit nyilván egyáltalán nem neked szántam, ha egyszer nem vonatkozik rád a tartalom.

Na tessék, most támadtam, személyeskedtem. Mondjuk igaz, hogy vissza, mivel te kezdted. Én csupán azoknak üzentem az első kommentemben, akik kötekedni járnak ide. Ha nem vagy egy közülük (amit ezek után erősen kétlek), akkor nem is neked szól a kritika. Ennyi, elnézést, hogy nem írtam oda külön, feltételeztem, hogy ez nyilvánvaló egy fórumon.

2018. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Gyantaallergia miatt műfenyőnk van. Idén rózsaszín, lila, fehér díszek lesznek. Cukrot nem rakok rá :)
2018. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

Válaszoltam a kérdésre. Akkor ezen mi a 40%?

Az, hogy egyeseknek nem tetszik, hogy lucfenyő meg szaloncukor? Hihetetlen...

2018. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Alapból nem tudnánk, de van egy pici zöld műfenyőnk, azt díszítjük fel. Amúgy az ezüstfenyő a kedvencem, nekem bezzeg csak simábbak vannak a kertben, de nagyok és szépek :)


Az arany, ezüst, piros színek a kedvenceim a fán, illetve a csillogó átlátszó is, de olyanom nincs, pedig a jégcsapdíszek szépek. De majd látok olyat a családi szentestén, ott nagy műfenyő van.


Pár szaloncukrot bizonyára készítek, de azt inkább a cukorbeteg rokonhoz viszem és a terített asztalon lesz.

De ha lesz elég, akkor rakunk a fára is párat, a párom remekül ki tudja enni és szépen visszacsomagolni, hogy az esztétikát ne rontsa. Aztán ha elfogy s kell még, csinálok újakat, nem nehéz.

Tavaly valami 20-30 szaloncukrot készítettem? Nem azzal lakunk jól, nem kell sok.

2018. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nordmann fenyőnk lesz. Szinte minden évben lucfenyőnk volt, hát, 3 napot bír ki max és le is hullik, nem éri meg azt venni. Akkor már érdemesebb beruházni egy nordmannra, tavaly vettünk először olyat és hát mit ne mondjak, vagy két-három hétig virított, alig hullt le néhány tűlevél. Ráadásul fél áron, 5000 Ft körül vettük, mert Kari előtt 1 nappal szereztük be :D Bár ez azért necces, nem érdemes játszani vele , mert még az ember végén fa nélkül marad :D Ezüst is nagyon szép, egyik évben egy olyat is kipróbáltunk, de én azt vettem észre, hogy a díszek nem tetszettek annyira az ezüstfenyőn, számomra jobban mutat egy sötétzöld fán.


Díszítés: Tavaly először volt fehér-ezüst fánk, hát valami csodálatos volt...és egyben nagyon elegáns. Szaloncukor nem igazán illett rá, de pl. egy tálba az asztalra simán lehet tenni, szerintem hangulatos..kedvencem a zselés meg a szamos marcipános.


Asszem mindent megválaszoltam, de megyek is mert úgy érzem kicsit túlzásba vittem, és már megint elragad Karácsonyi láz amit nagyon nem akarok :D

2018. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mi minden éven innen a faluból vesszük a fát.

Anyu megveszi, hazahozza 1 vagy 2 héttel karácsony előtt.

23-án vagy 24 délelőtt feldíszítjük.

Én a színes égősort szeretem, meg a színes díszeket. Én vagyok az ügyeletes díszítőfelelős :D

Szaloncukrot már nem szoktunk rárakni, régen rárakosgattuk ma már csak kiöntjük egy szép karácsonyos tálba, vagy a zacskóval odarakjuk a fa mellé. :)

Január 6 meg lebontás, vízkeresztkor. Ez is már hagyomány nálunk.

2018. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

12


Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, de elég beteges eszmefuttatást toltál valami cukorbeteg emberről ...

Eléggé nevetségessé téve magad.


11-es voltam.

2018. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szép. :)
2018. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nordmann lesz, mint minden évben. Szép nagy plafonig érő fát szoktunk venni. Tavaly pezsgő színű, ezüst és halvány rózsaszín (kicsit olyan rose-s) díszek voltak rajta. Annyira tetszett, hogy lehet, hogy idén is az lesz. Minden dísz csillogó, gömbök, csillagok, hópelyhek, jégcsap formák, sokféle van. Azt szeretem, ha “ragyog” a fa. Szaloncukrot nem szoktunk a fára tenni, az asztalon van egy tálban.

Az egész házat fel szoktam díszíteni, kintre is rakok égősorokat, meg az ablakba is világító díszeket. A mikulásvirág is alap kellék ilyenkor😊

Nagyon szeretem a karácsonyt, a kedvenc időszakom az évben. Van egy két éves lányunk, miatta is nagyon várjuk már.

2018. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!