Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kevés pénzből családnak...

Kevés pénzből családnak karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
Tavaly lehetőségem volt arra, hogy mindenkinek megvásároljam azt az ajándékot, amire szüksége volt. Idén azonban nem jöttek össze a dolgok, sok volt a kiadásom. Végzős vagyok és jelenleg nem tudok elmenni dolgozni, hogy gyorsan pénzhez jussak. Korábban, ha valakinek ajándékot kellett adnom pénz nélkül, olyan kreatív megoldásokkal összehoztam, mint sütemény, festmény, fénykép kollázs és hasonlók. Elsősorban barátomnak, szüleimnek és kistestvéremnek szeretnék adni valamit. Van valami ötletetek bármelyiküknek? A testvérem alsós, a barátom pedig szintén végzős. Nincs problémám azzal, ha valamit kézzel kéne elkészítenem, de teljesen kifogytam az ötletekből. Tudom, hogy "a Karácsony a szeretet és nem a költekezés ünnepe", de hálás vagyok ezeknek az embereknek és szeretném őket meglepni valami kézzel foghatóval mindenképpen. Ha valaki segítene pár tippel, nagyon hálás lennék. Köszönöm, 19/l

2018. nov. 3. 18:14
1 2
 11/11 Szabó Éva Györgyi válasza:
Köszi a hasznos válaszokat! Nekem is jó ötleteket adtatok! (Y) ;)
2019. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!