Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándékötletek leendő apukáknak?

Ajándékötletek leendő apukáknak?

Figyelt kérdés

Februárra várjuk az első babánkat, és szeretnék a férjemnek valami ezzel kapcsolatos ajándékot is venni karácsonyra.

Lehet aranyos ötlet, de talán még jobb lenne, ha valami hasznos lenne - úgyhogy apukák is nyugodtan válaszolhatnak, minek örültek (volna) ebben az időszakban? Mondjuk a baba születése utáni hetekben, hónapokban, volt valami hasznos dolog?

Anyukák, ti vettetek valami babával kapcsolatos ajándékot a férjeteknek?


Minden ötletnek nagyon örülök, még nincs konkrét elképzelésem. :)


Annyit tennék hozzá, hogy egy apaságra felkészítő könyve már van a férjemnek, azt szívesen lapozgatja.


2018. dec. 12. 19:48
 1/4 anonim válasza:

Én pont nem szerettem annyira a gyerekvállalásról szóló ajándékokat, jobban örültem annak, ami nekem, a személyemnek szól. Ettől még lehet, hogy ő örül neki, de azért gondold át!

Ja, és pedig nő vagyok, és szeretem a gyerekemet.

2018. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Alapból én sem szeretem, ha ilyenkor minden csak a baba körül forog, az ajándékok is, de még semmit nem vettem a férjemnek ezzel kapcsolatban, ezért úgy gondoltam, karácsonyra kapna ilyesmit is, más ajándékok mellé.

2 hónapja volt névnapja, egy hete szülinapja, egyikre sem kapott gyerekvállalással kapcsolatos dolgot, szóval ez lenne az első, és mellé kapna más dolgokat is. :)

2018. dec. 12. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tök személyes dolog lenne, ha a baba nevével csináltatnál karkötőt magadnak és a férjednek.


Ezekre a fonott karkötőkre gondolok, betű kockával, de már számtalan formája és fajtája létezik. Neked valami csajos színben, neki valami pasissal :)

2018. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk bármikor megszülethet a gyerekünk.

Ezért persze alapból nincs felém nagy ajándék-elvárás, meg nem is vagyunk ilyen drága és sok ajándék típusok.

Más ajándék mellett vettem egy apa-lánya kapcsolatról szóló könyvet, és lesz egy parker toll, amibe belegravíroztatom a gyerekei nevét (mástól van már egy gyereke).

A toll tucatdolog, de egy iratrendező mappához adom, amit viszont tudom, hogy szeretne.


Amit már nem tudok megvalósítani: titokban elmenni kismama fotózásra (vagy jól fotózó barátnőt megkérni), és ebből album vagy kép.

Nem vagyunk romantikus típusok, de kivételesen ez sztem elment volna, csak már későn jutott eszembe.

2018. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!