Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek szemétség lenne?

Szerintetek szemétség lenne?

Figyelt kérdés
Tesómat (10éves) megakarom viccelni. Megvettem neki azt az ajándékot, amire vágyik. Viszont először poénból adni akarok neki egy dobozba pár darab narancsot,egy csomag zsebkendőt,meg egy ősrégi telefont, ami régen anyámé volt. Utána persze megkapná a rendes ajándékát. Szerintetek szemétség lenne ez a szivatás? Ha igen,akkor inkább nem csinálom.L
2018. dec. 13. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne tedd ezt...

Neked gyerek fejjel milyen érzés lenne? Szar.

2018. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsi hozzá még, amúgy vicces lenne.

Inkább dugd el vhová az igazi ajit, és az odaadott dobozba tegyél egy térképet arról, hogy hol van.

Ha vagány a kissrác, lehet többlépcsős keresés is.

2018. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg szuper ötlet :D amit az utolsó írt.. Sokkal jobban tetszik ez egy kisgyereknek, ez nekem is nagyon tetszene pedig 24 vagyok 😂😂
2018. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Norman Bates ***** válasza:
Szerintem az viccesebb mikor jo retegesen be van csomagolva. Pl kap egy telefont, de egy hatalmas dobozban amit ha kibont abban egy picivel kisebb doboz amiben megint egy picivel kisebb doboz. Tehta vagy 10mdoboz a dobozban es legvegul a ott a kis csomag.
2018. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!