Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem kinos ilyet adni karacsonyra?

Nem kinos ilyet adni karacsonyra?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Születésnapjára, a kedvenc tortáját vettem meg neki, meglepetésként mert nem akarta megtartni meg egy sziv alakú kis párnát, bögrével.


Nem vagyok annak a híve hogy 20 ezreket kell egymásra költeni.


Viszont közeleg a karácsony. A nyár óta együtt is alszunk, agusztus óta.


Tudom kis fázós, ezért vettem neki egy takarót, karácsonyit. Szürke alapon hópelyhes. Amit minden éjjel használhat, és egy álomfogó diszt,meg egy bonbont. Karácsonyi csomagoloval becsomagoltam.


Nem nagy dolog es tudon butasag az alomfogo tortenete is de szerintem aranyos,es talan kicsit szemelyes is mert minden ejjel ram gondol ha a takarot fogja es az alomfogo pedig tudom hogy egymas nelkul alig alszunk el es forgolodunk . Edesnek talaltam a rossz almokat megfogja a halo a jo pedig atcsuszik. Almodjuk egymassal.


Nem akartam tusfurdot sampont venni neki parfumot. Szemelytelen.

Autos dolgokra nincs penzem mert meg tanulok. Focit nem nez.


21 /L


Nem gaz ilyet kap? Nem neznetek butan ti fiuk?


2018. dec. 13. 18:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A takaró jó ötlet és hasznos is, de az álomfogó... Én lány vagyok, de elég hülyén néznék bárkire ha ilyesmit adna nekem karácsonyra. Szerintem az tipikusan olyan vacak porfogó ajándék, ami semmire sem jó és igazából a kutyának sem kell, legfeljebb pont annak tetszik csak, aki adja.
2018. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!