Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Érzitek már az ünnepi hangulatot?

Érzitek már az ünnepi hangulatot?

Figyelt kérdés
Ti ünnepi hangulatban vagytok már vagy általában csak 24-én érzitek àt először a karácsonyt?

2018. dec. 20. 09:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

"kikapcsolt mobiltelefon. Csodás lesz."

Bárcsak minden család kikapcsolná legalább pár napra...

2018. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Itt esik az eső... Pedig Katalin locsogott...
2018. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
én érzem. napról napra feszültebb vagyok.nem fogom túlélni a szentestét.utálom.
2018. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Miért? Együtt a család, finomakat lehet enni, nyugi van. Én minden héten el tudnám viselni, mondjuk vasárnap.
2018. dec. 22. 11:51
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

"Együtt a család, finomakat lehet enni, nyugi van" - akkor te velem együtt a szerencsések közé tartozol.

Sok helyen a családi viták, régi és új sérelmek ideje ez, megspékelve a rohanással, a tömeggel, a hideggel stb.

Nálunk nyugi van, de érzem a feszültséget, hogy péntekig meló volt, tegnap hazaestem hulla fáradtan, ma vettünk fát, bevásároltam, amit még kellett, nemsokára kész az ebéd, aztán neki kéne állni készülődni (szokásos heti takarítás + sütemények), és HULLA fáradt vagyok, viszont nem lesz idő "lazsálni", mert különben nem lesz kész semmi karácsony estére.

És akkor arról nem beszélek, hogy az ajándékok többségét már novemberben megvettem, mert tudtam, hogy decemberben már nem lesz időm, mert bolondokháza lesz a munkában:(

2018. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

"mert különben nem lesz kész semmi karácsony estére"

Dehogynem, épp ez a szép benne, hogy így is úgy is eljön! Lazíts! :)

2018. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Most én nem érzem azt az ünnepi hangulatot.

Tavaj éreztem nagyon már december 6 környéke óta.

De most valahogy nem..

De a média sem annyira hangsúlyozza mint tvaj. De a boltok sem.

Ezt a boltok nagyon hamar elkapkodták mert már októberben kint volt a Mikulás. Holott ennek decemberben az ideje.

Előre hozták a Mikulast és a karácsonyrol meg már elfelejtkeztek. Nagyon előre hozták a Mikulast és hamar át szaladt az embereken ez az érzés..

2018. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 14-nekem nincs családom

.anyámhoz kell mennem,,csak tudnám mi a f@ccnak.tévézni! kQ rvára érdekel a tévéje! meg zabálni.csak nem tudja hogy diétáznom kell.majd megint kocsikázhatok haza sötétban.beszélgetni nem lehet vele mert süket mint az ágyú! csak már lennék túl a hülye karácsonyon.

2018. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én már lassan 5 éve nem érzem a karácsonyi hangulatot... :) Már nincs olyan hangulata, mint régen...
2018. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!