Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálatok is állandóan veszekedé...

Nálatok is állandóan veszekedés van karácsonykor? 20/l

Figyelt kérdés
Nálunk ma is veszekedés volt, de mindig valami apró hülyeségeken. Nagyon nem erre vágytam, amikor hazautaztam Pestről (oda járok egyetemre). Nem is ettünk együtt, este sem fogunk. Mindenki nézi a tv-t, aztán ennyi.

2018. dec. 24. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen :( Apám minden karácsonykor engem és az öcsémet megöl. Anyámat eladja. Idén is rettegünk, hogy mi lesz. Azt mondta, hogy szablyával oder késsel fog nekünk esni. Rettegésben élünk s halunk.
2018. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom ma van e. Dolgozok reggelig.
2018. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
Nincs veszekedés, de nincs semmi. Nem érzem magam sehogy, legszívesebben aludnék egész nap.
2018. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 berni5 válasza:
84%

nem veszekedés, de mindenki tvzik bent a szobájába.

mi sem esszünk együtt.

apám még itthon sincs

2018. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk inkébb idegeskedés van, de mindtha megszokásból menne, mert már egy ideje nem jön senki hozzánk karácsonykor.

De én oldom a feszültséget a hülyeségeimmel:D

2018. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
régebben igen, de miután apámnak jó lett a nyugdíja és a távolabbi rokonok sem zargatnak, azóta nagyon nyugis, szerintem ez volt minden idők legnyugodtabbja
2018. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk csak akkor ha távolabbi rokonok is betoppannak,és nem csak a szűk család van.Szerencsére gyakoribb hogy külön ünnepelünk,és 25-26.-án beugranak aztán pár óra múlva mennek is.
2018. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig is sajnáltam az olyan embereket, akiknél már-már szokássá válik a rosst karácsony. Szerencsére mi mindig félre tudjuk tenni ilyenkor a feszültséget, és szűk, családi körben, meghitten ünnepelünk. :) 24/F
2018. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem véletlen utálom a karácsonyt
2019. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!