Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy tegyem elviselhetőbbé a...

Hogy tegyem elviselhetőbbé a karácsonyt? 😔😔

Figyelt kérdés
Ma megvolt az ajándékozás, közös családi ebéd. Ebéd után mindenki lepihent kicsit ahogy én is tettem. Azóta így nagyon semmi nem történt, húgomnak most ment el a barátja szóval most kicsit egyedül van ő is. Anyum szintén barátjával külön. Tegnap nagyszülőknél voltunk így volt is valami program, most meg így nagyjából semmi, hiába nem töltöm egyedül a karácsonyt mégis tökre egyedül érzem magam mint az év többi napján. Másfelől egy boldog karácsonyos üzenetet vagy sms-t vagy bármit nem kaptam senkitől sem, szóval ez egy kicsit rosszul esett, bár már megszoktam, hogy senkit sem érdekel, hogy mi van velem. Velem van a baj? A családdal, rokonokkal illetve így ismerősökkel, osztálytársakkal akikkel találkozok napi szinten mindig tudok beszélgetni, nevetni. Komolyan nem értem.

2018. dec. 24. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Önnek egy SMS-érkezett:

Boldog karácsonyt! My friend.

2018. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Tanulj meg adni.
2018. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tanuljak meg adni? Mire gondolsz?
2018. dec. 24. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

* Küldj te boldog karácsonyos SMS-eket, fogsz kapni válaszokat.

Már ha erre vágyik a lelked.

2018. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem erre vágyik a lelkem, csak jól esne, mert ember vagyok. Megtettem tavaly illetve előtte évekig. Mindig én teszem meg, nem más.
2018. dec. 24. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el! Engem már nem bosszant az ilyesmi.

Úgy tűnik, hogy ennyit számítasz nekik. De ez nem baj. Csak emberek. Attól, mert napi szinten érintkezel velük, nem biztos, hogy az életedben fontos emberek és nem biztos, hogy szeretnek is. Sajnos ilyen kirakat világot élünk.

Ne érezd rosszul magad emiatt!

Boldog karácsonyt! :)

2018. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alain Delon ***** válasza:
100%
Vegyél magad mellé egy üveg bort, kezdj el Louis De Funes filmeket nézni, közben szürcsölgesd a bort. Könnyezni fogsz a röhögéstől.
2018. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 24. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Miert nem csinaltok csaladostul egyutt valami kozos programot? Nekem mindig pont attol volt a karacsony kulonleges mar gyerekkent is (az ajandekokon felul ;)) hogy ilyenkor mindig egyutt vagyunk gyerekek felnottek is es jatszunk pl tarsast... vagy amit mi talalunk ki, vagy csak beszelgetunk, es nevetunk sokat.

Ezt a szokast tartjuk felnottkent is. Pont karacsonykor lenne hanyingerem telefont nyomkodni tvt-t nezni vagy barmi olyan ami hetkoznapi... jovore beszeljetek meg hogy mit csinaltok.

2018. dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

igen nálunk is ez van.

megvolt a karácsonyi ebéd, pihi, aztán én mosogattam, anyu takarított, tesom faragta a fát a tartóba.

aztán anyu konyhában piszmogott vmit, bátyám nézte a tvt, én meg díszítettemm a fát.

azután narancsot ettünk és közösen néztünk volna karácsonyi filmet, tesom meg nem szereti a karácsonyos filmet, elmegy gépezni.

aztán film után ajándékozunk, odajön és kb annyi, h odaadja az ajándékot meg elvisi azt jonapot, mert neki megy a játék.

aztán végül anyuval beszélgettünk és megnéztünk még egy karácsonyi filmet, az azért jó volt.

tavaly vettem mozijegyeket, arra azért elmentünk, meg vettem társast, de egyszer nem hasznéáltuk, hiába kértem őket.

szóval ha a családod ilyen, akkor te csinálhast bármit, egyoldaluan nem mesz semmire, ha ők nem akarják.

én ugy vagyok vele, hogy jövöre én se teszem ki a lelkemet is,l hog ártelmes karácsonyunk legyen, hanem én is iodabaszok nkik két csokit meg egy ezrest azt csa megyek én is sorpzatomt nézem aztan engem se érdekel majd az eglész meert jelenleg igy állunk.-

2018. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!