Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Bébi, vagy kisgyerek névnapját...

Bébi, vagy kisgyerek névnapját nálatok is elfelejti a rokonság?

Figyelt kérdés
Már a második névnapját felejtik el kislányomnak olyan közeli rokonok, akiknél mindenki felköszönt mindenkit, és van akinek az ő névnapja után van egy héttel, amit mindenki tud. Nem az ajándék a lényeg, de 4-5 rokontól vártam, hogy eszükben legyen, hívjanak, írjanak. Születésnap egyszerű, mert az karácsony, tavaly meg is jegyeztem, hogy szinte most volt a névnapja, most pedig már a szülinapja van, de hiába.

2020. okt. 14. 13:37
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
29%
Elég beteg lelkű emberek járnak ide, kb. a normális válaszok vannak lepontozva. Majd megnézném, ha az ő kölyküket nézné levegőnek valaki rokon pár év múlva, akit ők köszönteni szoktak.
2020. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
59%

Szerintem nem beteg lelkű valaki amiért leírta,hogy ők nem tartják fontosnak a névnap ünneplést.

Nekem a saját apám felejtette el a szülinapom és mégsem akadtam ki rajta.Pedig felszoktuk köszönteni egymást szülinap alkalmából.

2020. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Kevés a releváns válasz, de ilyen ez a GYK.
2020. okt. 17. 13:05
 34/43 anonim ***** válasza:
48%
Jézusom, tedd már túl magad ilyen pitiáner hülyeségeken, mint a babanévnapja! A gyereknevelés során ezerszer nagyobb gondjaid lesznek...
2020. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, az, hogy neked nem releváns mások véleménye, az a te szegénységi bizonyítványod. Kérdést tettél fel, el kell fogadni a válaszokat. Másoknak olyan jellegű problémái vannak, hogy nem tud szoptatni, vagy egyedülálló, vagy ne adja ég, tartósan beteg a gyerekük. A névnapokat random be szórták a naptárba, hogy legyen plusz egy nap az évben mikor le lehet részegedni. Remélem az apuka EQ és IQ szintje is magasabb mint a tiéd.
2020. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Igen, elfelejti a rokonság, de ez így helyes.

Mint itt a válaszolók 95 százaléka (és a lepontozások) mutatják.

2020. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
52%

" A gyereknevelés során ezerszer nagyobb gondjaid lesznek..."


A kérdése még mindig nem ez volt, hanem az, hogy egy családban, ahol számon vannak tartva a névnapok, ildomos-e a babát levegőnek nézni névnap terén. ERRE nem kapott normális választ (max. talán egy-kettőt).

2020. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
71%
Én 25 évesen is túlélném, ha elfelejtenének egy olyan neves eseményt, mint a névnapomat. Hidd el, a gyereked, aki még fel sem fog kvázi semmit a világból is túl fogja.
2020. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a családban senki nem ünnepel névnapot, se gyerekét, se felnőttét, úgyhogy nincs ilyen probléma! Amúgy jobb ha már most hozzászoksz, hogy a te gyereked rajtad és a párodon kívül nem érdekel senkit sem. Magatoknak csináltátok, nem másnak, szóval nem várhatjátok el másoktól, hogy körbeugrálják a gyereket. Én konkrétan arról is el szoktam feledkezni, hogy melyik rokonnak van gyereke, melyiknek nincs, vagy akinek van, annak mennyi. Nemhogy még a névnapjukat is tudjam... :D Az unokatestvéremnek konkrétan már három gyereke van, de még az első nevét sem tudtam meg azóta, hogy megszületett... a másik kettőről meg csak sejtésem van, hogy vajon fiú lehet vagy lány. :D Szóval nagyjából ennyire érdekli a te rokonaidat is a te gyereked, jó ha ezt tudomásul veszed, és túlteszed magad a dolgon még most. Különben minden évben ezen fogod magad emészteni, hogy miért nincs felköszöntve a gyerek.
2020. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

3 napon belül 3 névnap van a szűk körben, szokás szerint ilyenkor családi összejövetel van ahol 2 van ünnepelve, a lányomnak 6 év alatt nem sikerült egy boldog névnapot odalökni senkinek... (övé a 3.)


A fiam 12én született, 14én van a névnapja, rajtunk (apa anya) kívül senkit nem izgat, elsiklanak felette

2020. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!