Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Bébi, vagy kisgyerek névnapját...

Bébi, vagy kisgyerek névnapját nálatok is elfelejti a rokonság?

Figyelt kérdés
Már a második névnapját felejtik el kislányomnak olyan közeli rokonok, akiknél mindenki felköszönt mindenkit, és van akinek az ő névnapja után van egy héttel, amit mindenki tud. Nem az ajándék a lényeg, de 4-5 rokontól vártam, hogy eszükben legyen, hívjanak, írjanak. Születésnap egyszerű, mert az karácsony, tavaly meg is jegyeztem, hogy szinte most volt a névnapja, most pedig már a szülinapja van, de hiába.

2020. okt. 14. 13:37
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor mi kb egy cipőben járunk, csak 2 éves a lányom. Az egy héttel későbbi névnapot mindenki tudja, az én gyerekemé nem izgat senkit. Karácsonykor pedig szülinap, az se izgat senkit. Ha nagyobb lesz és érti, úgy fogjuk csinálni, hogy legalább szűk körben ne legyen hiányérzete emiatt.
2020. okt. 22. 14:39
 42/43 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező, Kitartást kívánok neked ezekhez az óriási megpróbáltatásokhoz, illetve azt is, hogy valós problémád soha az életben ne legyél, mert több, mint valószínű, hogy beleőrülsz.
2020. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Attól, hogy feltettem egy kérdést, nyugi, még nem fogok beleőrülni. Részemről a téma itt lezárva. 😀
2020. okt. 22. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!