Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyet vegyek a lányomnak?

Milyet vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

Névnapja lesz a lányomnak.

Kérdeztem tőle,hogy minek örülne azt mondta,hogy nem kell nagy dolog,de ha szeretnék venni neki,akkor egy hámlasztót és fényvédőt szeretne.Elég zsíros az arcbőre fénylik,nincsenek pattanásai se miteszere,nem sminkel,a szeme alatt elég sötét karikák vannak,de az csak a kevés alvástól, korán szokott felkelni,keveset alszik,és rosszul.Tanácstalan vagyok,hogy az ő arcbőréhez milyen kell,azt se tudom mik ezek.Kérdéseim a következőek:

mire jó egy hámlasztó,kinek ajánlott és miért,és heti hányszor kell?.


A másik kérdésem,hogy milyen fényvédők vannak zsíros arcra?


Én még a sötét karikás szemeire is szeretnék valamit, de én tényleg tanácstalan vagyok,hogy mi lenne jó.

Kérlek segítsetek. Köszönöm.


Kozmetikushoz nem szeretne menni és én is drágálom kicsit



2022. febr. 5. 06:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Drágállod a kozmetikust, pedig valószínűleg az lenne a legjobb megoldás (főleg, hogy ő sem tudja, mi a jó a bőrének).
2022. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%

Kérdező, szerintem egyszerűbb lenne megadnod mi a maximális összeg amit szánnál az ajándékra, (egyébként 30k névnapra egy 26 éves átlagos nőnek nem drága).

Mondjuk megnéztem ezt a skinsmart.hu oldalt, volt hámlasztó, hidratáló, és fényvédő is 3000 Ftért egyesével... szóval együtt sem 30k a 3 termék. Nem kell támogatnod amit a 2. válaszoló mondott ha nem tetszik, de azért van opciód a "drága" termékeken kívül is (3000 Ftnál csak a drogériás és a patikai termékek olcsóbbak).

Kozmetikus helyett egy jó bőrgyógyászhoz is tud menni, az jobb tanácsot ad mint az itt kommentelők bármelyike (hiszen mindenkinek más bőre van).

Pesten a belvárosban nagyon sok üzlet kínál ingyenes termékmintát, tehát ha abból próbál párat akkor tudja mi az amire biztosan nem allergiás vagy amitől nem zsírosodik jobban a bőre.

Ja és mozogjon sokat napközben, attól rendesen lefárad és tud aludni este egy jót mikor lekapcsolja a fényeket a szobában (nekem is akkor van bajom ha nem mozgok eleget), ha ez nem segít akkor stresszel és a stresszforrást kell kiiktatni.

2022. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"mire jó egy hámlasztó,kinek ajánlott és miért,és heti hányszor kell?"


Ez neked nem tök mindegy? Kérdezd a lányt, ha kell neki, nyilván tudja, mire való.

2022. febr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A hámlasztóról csak annyit, hogy ha nagyon mellényúl, egy életre tönkreteheti a bőrét. Ez nem vicc.

Két zsíros bőr között is tud óriási különbség lenni, és nagyon nem mindegy, mit ken rá. Hosszú távon a legolcsóbb megoldás az, hogy kérsz időpontot egy kozmetikában arcdiagnosztikára (általában ingyen van), és megveszed, amit a kozmetikus ajánl rá. Ezek a krémek kissé drágábbak szoktak lenni, mint a drogériások, de egyrészt egészen biztos lehetsz benne, hogy az ő bőrére való, másrészt sokkal jobb hatóanyagtartalmuk van. Hosszú távon kifizetődő (eszméletlen sok ember keneget az arcára olyan terméket, amit találomra választott a boltban, és nemhogy segítene, még árt is neki). Saját sztori: 10 évig küzdöttem pattanásokkal, pirossággal. Próbálgattam én mindent, ami az ismerőseimnek bevált, nem sok eredménnyel. Utána felhúztam magam, elmentem egy kozmetikushoz, teljesen rábíztam magam. Fél-háromnegyed év alatt rendbe tette a bőrömet annyira, hogy rendszeresen megdicsérik, hogy milyen szép. Most már csak kb félévente megyek hozzá nagykezelésre, vagy ha elfogy valamelyik krémem (nem kell sok dologra gondolni: arctej, pakolás, arcradír, arckrém. Ennyi)

A fényvédő más kategória, olvasgasson Krémmániát, meg Skinsmartot, keressen olyat, ami nem fényesíti ki a bőrt, lehet olcsón is találni.

2022. febr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy a neten ismeretlen emberek vajákolására hallgatnál, miért nem viszed el kozmetikushoz?

Szakember, ért hozzá, látja élőben mi a baj. Tanácsot is tud adni, melyik krém lenne jó, és hogy kell használni.

2022. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Bementünk együtt a városba a lányommal, felkerestük egy kozmetikust, kérni szerettünk volna egy időpontot, kérdezte a hölgy,hogy oké,de mire... elmondtuk,hogy rábizzuk,vegye kezelésbe, jó lenne ha segítene majd az arcbőrêvel kapcsolatban is pár dolgot majd legyen szíves ajánlani.


Konkrétan az arcomba röhögött a nő,hogy ő kozmetikus,nem életmód tanácsadó,nála szolgáltatást kell igénybe,nem tippeket add.

Hát,én nem értem ezért kértük az időpontot,hogy nézze meg az arcát és döntse el,hogy milyen "szolgáltatás" felel meg a bőrének,és csak pár tanácsot szerettünk volna kérni,egy kis útba igazítást,hogy mi mire jó ő mit tudd ajánlani...

2022. febr. 5. 15:26
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hiszem el, hogy egy kozmetikus így viselkedik egy új vendéggel, nem sok munkája lenne, ha ez igaz lenne.

Kozmetikában dolgozom, rengetegen jönnek be ilyen kéréssel. Ilyenkor végzünk egy arcdiagnosztikát (pár perc az egész!) és ajánlunk kezelést, krémeket. A bevétel jó része eladásból jön be, ezért se életszerű, hogy elutasítsuk az ilyen irányú kérést, érdeklődést. Ez a legkönnyebben megkeresett pénz! Itt valami nem kóser.

2022. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

Nem tudom kihez mentél, rengeteg rossz szakember is van (ismerősömnek sikerült leégetni az arcát a hámlasztással, fodrászokról is tudok hasonlót mondani), úgyhogy örülj neki, hogy ezt a ziccert kihagytátok.

Én vagyok a bőrgyógyászos előző válaszoló, megbízható orvost könnyebb találni mint egy olyan szakembert ahol a végzettség nem számít annyira (ezért javasoltam ezt korábban).

Persze nem mindenki kókler, próbálj meg sok vélemémyt olvasni róluk a neten, és az alapján dönteni (nem garancia ez sem sajnos, mert akit említettem feljebb arról is sok pozitív vélemény volt amíg be nem állítottak egy tanulót a szalonba). Itt az oldalukon le is írják, hogy milyen szolgáltatásokat vállalnak és nem lesz ilyen félreértés.

Nem tudom merre laksz, de kissebb városokban és falvakban sajnos mindig nehezebb feladat találni valakit, ha eddig helyileg próbáltál keresni akkor a legközelebbi nagyvárost próbáld meg.

Illetve még mindig ott van a plázákban/boltokban/nagyobb eseményeken elérhető ingyenes szolgáltatás.

2022. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ha már mindenáron egy teljes rutint szeretnél, de garanciát nem vállalok rá!


Reggel:

[link] /2690 ft/


[link] /2990 ft/


[link] /2490/


Este:

[link] (ha nem sminkkel, akkor ezt kihagyhatja) /2890-7990 ft/


[link] (ugyanaz mint reggel) /volt már/


[link] /7400 ft/


[link] /volt már/


[link] (ha van egy kis vízhiánya. Télen lehet jól jön. Nedves bőrre kell használni) /2490 ft/


[link] (kicsit legyen itt is nedves a bőr a hialuron miatt) /2490-4290 ft/

2022. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat
2022. febr. 6. 03:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!