Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyet vegyek a lányomnak?

Milyet vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

Névnapja lesz a lányomnak.

Kérdeztem tőle,hogy minek örülne azt mondta,hogy nem kell nagy dolog,de ha szeretnék venni neki,akkor egy hámlasztót és fényvédőt szeretne.Elég zsíros az arcbőre fénylik,nincsenek pattanásai se miteszere,nem sminkel,a szeme alatt elég sötét karikák vannak,de az csak a kevés alvástól, korán szokott felkelni,keveset alszik,és rosszul.Tanácstalan vagyok,hogy az ő arcbőréhez milyen kell,azt se tudom mik ezek.Kérdéseim a következőek:

mire jó egy hámlasztó,kinek ajánlott és miért,és heti hányszor kell?.


A másik kérdésem,hogy milyen fényvédők vannak zsíros arcra?


Én még a sötét karikás szemeire is szeretnék valamit, de én tényleg tanácstalan vagyok,hogy mi lenne jó.

Kérlek segítsetek. Köszönöm.


Kozmetikushoz nem szeretne menni és én is drágálom kicsit



2022. febr. 5. 06:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mielőtt bementünk volna a városba, néztünk a neten kik vanna,milyen árba,milyen szolgáltatással,milyen véleményekkel,elsőre ő volt szimpatikus,de szerintem is jobban jártunk vele,hogy így állt hozzá a csaj.
2022. febr. 6. 03:55
 22/26 A kérdező kommentje:

Barátnői nem igazán vannak,az évek alatt szépen elkoptak

amit új iskola,új város, szülés

gyerek....

Én se értek hozzá, szóval marad a kozmetikus

2022. febr. 6. 03:59
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment ez a zöld pipa
2022. febr. 6. 07:32
 24/26 anonim ***** válasza:
43%
Én egy Himalája nevű hámlasztót vettem, vagyis arcradírt, meg kellene kérdezni a boltban, hogy a hámlasztó és az arcradír egy és ugyanaz-e. Nekem nagyon jó.
2022. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
A hámlasztó az általában sav, pl aha, bha, szalicil sav, citrom sav, stb. A radír mechanikailag hámlaszt.
2022. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

24-es

Ezeket a fizikai arcradírokat sürgősen felejtsd el! A benne lévő szemcsék mikrosérüléseket okoznak ami teret enged a baciknak. Te lehet azt érzed, hogy a bőröd milyen puha és selymes lett, de a valójában több kárt tettél mint hasznot.

2022. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!