Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mindenki elfelejtette a...

Mindenki elfelejtette a névnapom. Mit tegyek? Teljesen "összezavarodtam".

Figyelt kérdés
Ma van/volt a névnpom, és senki se köszöntött fel, csak anyukám..:( Tudom,tudom...elég ez. De mégse. Tudom, hogy a névnapok nem nagy durranások, de se a haveraim, se az unokatesók, rokonok semmit se küldtek, üzentek ,mondtak. Direkt nem is híreszteltem, hogy "ma van a névnpomm.", hátha valakinek eszébejut. De már vége a napnak...hát nagyon jól esett..-.-" Veletek is volt már ilyen? baromi sz*r érzés...
2013. márc. 19. 22:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Elhiszed, hogy én nem tudom senki névnapját, se a férjemét, se anyukámét, se testvéremét, se legjobb barátnőmét, snekiét!

Még az enyéet is folyton elfelejtem, csak általában valaki emlékeztet rá. De általában mindenki elfelejti, tavaly se tudta se férjem, se anyósóm, se senki, csak anyumnak jutott eszébe.

Szerintem ezen nem érdemes felháborodnod, már nem nagyon tartják számon a névnapokat.

2013. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
88%
Boldog névnapot. Ne is foglalkozz vele, az emberek nem nézik a naptárat, ettől függetlenül sokan szeretnek és ez a lényeg.
2013. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Bele ne haljál már légyszives. nálunk pl senki nem ünnepli a nevnapjat, sajatomat is lesz@rom.
2013. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Boldog névnapot (még ha így ismeretlenül is)! :)
2013. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem akarok bele halni, nehogy azt hidd. Túl tudom tenni magam rajta. -.-" Csak azért jól esett volna, gondolom neked is jól esne, ha felköszöntenének.


hehe, amúgy köszönöm szépen nektek! :)) :D

2013. márc. 19. 22:09
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Isten éltessen! Múltkor az én 2 közeli barátnőm is elfelejtette az enyémet... rosszul esett, de örülök, hogy másnak viszont eszébe jutottam, azonkívül én is sokszor keverem a névnapokat. Nem könnyű annyit megjegyezni még a szülinapok mellé. Csak tényleg az zavart, hogy 2 közeli barátnőről van szó...
2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem is gondoltam, hogy ez valakit zavarhat. Kollegáimnak is most volt, és gondoltam is rájuk, hogy illene megköszönteni őket, de arra gondoltam, hogy az nekik idegesítőbb, mint ha nem foglalkozunk vele. :) Tehát magamban köszöntöttem meg őket inkább, hogy ne jöjjenek zavarba. Akkor azért neked boldog névnapot kívánok! Nagyon szeretem a Sándor-Józsefet, és nagyon szoktam várni, mert ők hozzák a meleget, voltaképp ez a két névnap ami minden évben előre eszembe jut!
2013. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Engem is ez zavar, hogy a legjobb haverjaim is elfelejtették...

Nembaj, anyára mindig lehet számítani.:)♥ haha.:DDD

2013. márc. 19. 22:11
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Sok boldog névnapot.... Józsi ? :))
2013. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, rendesek vagytok!:)

Meleget nem, csak havat hoztam a zsákomba..xd :D

2013. márc. 19. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!