Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » A legjobb barátnőm elfelejtett...

A legjobb barátnőm elfelejtette a névnapomat, vagy direkt csinálta?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapom, és a legjobb barátnőm elfelejtette..Na nem mintha olyan nagy dolog lenne, csak az a vicc hogy ott volt velem egész nap jöttek oda az emberek hogy boldog névnapot! és neki lesem esett, hogy ma van ? vagy miért csinálta ezt ?
2013. dec. 4. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a születésnapomkor csinálta ezt, ne szóltam neki, pedig az orra előtt köszöntöttek fel vagy 10-en, aztán soha nem köszöntött fel a 15. születésnapom alkalmából.. de engem lényegében ki is használt akkoriban, de visszakapta mert én sem köszöntöttem fel őt, bár akkor már nem is találkoztunk személyesen...pedig megérdemelte volna, ugyanis előtte még ellenem fordított egy egész osztályt, aztán lettünk megint jóba, és mit ad isten mikor rájött, hogy 8. után már nem nagyon fogunk beszélni, tehát nem tudok neki sokban segíteni, nem foglalkozott velem, ennyit az ilyenekről, persze van aki tényleg csak elfelejti, de ha utána se szól semmit akkor hagyd a francba
2013. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!