Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Rosszul esne ha a párotok ezt...

Rosszul esne ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Elmentem vele a boltba, és a szemem elött vett a , családtagjainak és nekem is virágot. És akkor adta oda amikor hazavitt.

örültem neki, meg is köszöntem, de picit romantikusabb szitut vártam tőle. 2 éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt. Mit gondoltok erről? Nektek is rosszul esett volna?

20/L



2021. márc. 8. 00:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy esne rosszul! Mi lenne veled, ha neked magadnak kellene venned virágot, amit odaadsz neki, hogy adja neked? 🤣🤣


Majd a x edik évforduló után már annak is örülsz, ha büfög valamit a nemes napokon. 🤣😂🤣

2021. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szándék, hanem a fontos.
2021. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is figyelmes így olyan virágod lehet amilyet választasz. Nyilván tisztában volt vele hogy, így nem lepődsz meg rajta. De felköszöntött. Nyilván megmondhatod neki hogy, legközelebb ezt csinálja meglepetésként.
2021. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem az a lényeg, hogy adta oda, hanem az, hogy gondolt rád, és ez nagyon-nagyon szép dolog!

Én így is kimondhatatlanul értékelem, ha egy férfi megemlékszik a Nőnapról.


Egyik exemtől egyszer Nőnapra virág helyett kioktatást kaptam arról, hogy szerinte ez mekkora baromság már, és úgy "adta oda", hogy leültetett beszélgetni. Azt hittem - én csacsi - hogy, na most kapok egy szál rózsát, helyette kaptam a szónoklatot és láthatóan, előtte már jól felhergelte magát. Azért esett nagyon rosszul, mert én tartom a Férfiak napját minden évben november 19-én. Szóval nem volt valami fair a részéről :(

2021. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
11.-es vagyok, amúgy én nem kaptam tőle semmit. Nem mintha vártam volna őle...
2021. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

Én aki végig azt hitte valami meglepire készül a párja mert eltűnt órákra majd biztos beállít egy csokor virággal meg csokival amit megesszünk együtt :D


Végig motort szerelt a drága😂 úgyhogy idén csak tapasztalatot kaptam

2021. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát a pasik mar csak ilyenek. És szerintemm egyre kevésbé szokás is sajnos. Tenyleg fura szituáció, de valószínűleg ő ezt gondolta illőnek/romantikisnak, esetleg ugy alakult az ideje, hogy csak együtt tudott boltba menni veled.

Ha nagyon nem tudod túl tenni magadat rajta, esetleg jövőre előre jelezd valahogy, hogy meglepibe szeretnéd. Bizzisan nem rossz szándék vezérelte.

2021. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld ☺️
2021. márc. 10. 02:02
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
18.:Szívesen! :)
2021. márc. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!