Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Csak én tartom hülyeségnek a...

Csak én tartom hülyeségnek a nőnapot, ha már egyenjogúság van? Mire ez a fölhajtás?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 07:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
86%
Az nekem kicsi furcsa hozzáállás, hogy a kereset határozza meg, hogy ki mennyire veszi ki a részét a házimunkában. Az a logika, hogy aki kevesebbet keres, az biztosan kevesebbet is dolgozik, kevesebb a felelőssége és ebből kifolyólag kevésbé fáradt is? Ez a valóságban nagyon gyakran nem így van, rengeteg olyan szakma van, ahol nagy a felelősség, de a fizetés sajnos egyáltalán nem kompenzálja ezt.
2022. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
De mi az akadálya, hogy váltsanak az emberek? Nyilván én is lehetnék mérnök vmi kis sz*ros kisvállalkozásban havi 200ért. De nem vok hülye, h ennyiért dolgozzak. A munkaerőpiac szabad.
2022. márc. 8. 14:22
 43/64 anonim ***** válasza:
72%
Az a bajod kerdezo hogy egy ronda kis farokkal rendelkezo elnyomott szerencsétlen vagy, es emiatt roppant frusztrált. Sajnalom :(
2022. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
88%

Várjál te mérnökként keresel 300at? Az eléggé a legalja kereset ebben a kategóriában🤔


Amúgy az asszony dobhat egy privátot, ha majd váltok.

Már ha tényleg létezik, nem pedig valami "huu de megmutatom én egy nőnek hogy ki az úr a házban" fantáziát szerepjátékozol itt nekünk.

2022. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
44es ne itt próbálj csajozni. Milyen férfi az, aki nem tud a való életben ismerkedni? Fingós vagy?
2022. márc. 8. 14:38
 46/64 anonim ***** válasza:
86%
Fingós XD
2022. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
82%

"ez akkor igaz, ha ugyanannyit keresnek. Ha én 300at keresek, az asszony meg 140et, akkor neki kétszer annyi munkát kell megcsinálnia otthon."


Keress olyan nőt, aki ugyanannyit keres, mint te, viszont ha a nő többet keres, akkor ugye te végzel otthon több munkát?

2022. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
47-es olvasd vissza a 31es válaszom. Miért keresnék másik nőt? Ez nem egy pulóver, amit le kell cserélni.
2022. márc. 8. 15:14
 49/64 anonim ***** válasza:
82%

Majd lecserél az asszony, ha rájön, hogy szarba sem nézed.

Egyébként az a 300 nettó, vagy bruttó? Egy ennél többet kereső nő milyen jövedelmű férfit keressen?

2022. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 StevenUp ***** válasza:
82%

ma 15:17 nem tudom de ha 300at keresnék akkor inkább csendben mwghúznám magam és nem erre verném a nyálam hogy mennyit keresek :D

Jó én is voltam ilyen szinten de alapvető igény hogy az ember jobban fizető munkát keressen.

Gondolom ilyen műszaki managger lehet a kérdező mert az ilyen semmitérő diploma, de legalább diploma... :D

2022. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!