Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnapra virágon kívül még mit...

Nőnapra virágon kívül még mit szokás adni, anyóspajtásnak kéne vennem valamit?

Figyelt kérdés
Kis porfészekben lakunk, nincs itt semmi, tuti, hogy virágot sem fogok kapni így az helyet kéne valami, de nem egy tábla csoki.
2012. márc. 8. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
valami édes körömlakk likőr, bonbon
2012. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, mi ez a nagy ajándékozási késznyer mßar nönapra is? Pár szál virág böven elég, de az sem valami drága.
2012. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég egy szál virág.

Ha nem kapsz virágot, akkor egy dekoratív képeslap egy csokor virággal, én még megengedném a tréfát is, hogy ha kaptam volna, ilyen csokorral hoztam volna, de csak így kívánhatok boldog nőnapot. Persze, ha anyós vevő a humorra.

Ha meg képeslap sincs, akkor ... passz. Könyv - ha szeret olvasni. Receptes újság - ha szeret főzőcskézni.Ha ez sem, akkor jöhet egy csomag kávé, amit t is megiszogattok majd.

2012. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez a nap engem sem érdekel, de após mindig hoz egy cserepes virágot (három nap múlva kidöglik) így illik nekünk is valamit adni


Amúgy én nő vagyok, csak a párom helyett kéne vennem valamit

2012. márc. 8. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Nőnapra csak virág, esetleg egy tábla csoki.

Ez nem az ajándékozás, hanem a megemlékezés napja!

2012. márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zokniszörny válasza:
Szerintem se kell ebből nagy ügyet csinálni. Pár szál virág, egy tábla csoki, esetleg valami alkoholos bonbon.
2012. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na majd akkor megpróbálok szerezni egy szál virágot
2012. márc. 8. 08:08
 8/9 Daisyke válasza:
Szerintem biztos van egy helyi 100 forintos bolt, ha oda bemész tuti találsz vmi értelmeset :)
2012. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Sz@r komcsi ünnep.
2012. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!