Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nem vettem anyának nőnapra...

Nem vettem anyának nőnapra virágot és most nagyon mérges rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hazajött és csak sírt, hogy Ő nem erre nevelt. Elvágtam magam teljesen nála azt mondta.

2016. márc. 8. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi az,hogy elvágtad magad nála? Nem a pasija vagy,hanem a gyermeke. Ha direkt letojtad volna anyák napján,akkor érteném,hogy rosszul esik,de így? Én nő vagyok,de nagyon nem érdekel,hogy bárki felköszönt nőnapon vagy sem, nem fogok átváltozni férfivá,ha nem kapok virágot. Anyád szerintem tipikusan az a nő,aki elvesztette a férfit az életéből és a gyerekével igyekszik pótolni...a rossz módszerrel. Ne legyen bűntudatod,de ha békét szeretnél,esetleg ugorj el,vegyél neki valamit,add oda aztán csak megnyugszik.
2016. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet kamu, ismerek olyan családot, ahol a papa meghalt már régen, és a gyerekek a mamának a házassági évfordulóra tartanak ünnepelést.
2016. márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!