Kezdőoldal » Ünnepek » Pünkösd » Pünkösdkor ki mit csinál...

Pünkösdkor ki mit csinál otthon miért van punnyadás mindenhol?

Figyelt kérdés
faceen alig vannak fenn alig tesz ki valamit meg úgy mindenhol punnyadás van ezt látom
2023. máj. 29. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
én elutaztam másik országba szal nem punyadtam
2023. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Mi kirándultunk a családdal
2023. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert pünkösdöt a nagyon vallásosokon kívül a kutya nem ünnepli, az átlagember azt sem tudja, hogy mi az. Szerintem azért lett munkaszüneti nap, mert időben jó helyen van, tavasz végén - nyár elején és a kormánynak komoly érdekeltségei vannak a turisztikai szektorban. Tehát érdemes háromnapos hétvégét gyártani belőle, mert az emberek elmennek kirándulni, jó esetleg szállodába wellnesezni.



Dec. 24-ből nem lett munkaszüneti nap, pedig a magyaroknál karácsonykor a szent este a legnagyobb ünnep, csak ugye ilyenkor mindenki inkább haza menne, nem pedig Mészáros (Orbán) welness hoteleibe SZÉP-kártyával...

2023. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Talán azért nincsenek face-en, mert programokon vannak, kirándulnak, sétálnak.
2023. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Szombat- vasárnap kirándultunk, hétfőn takarítottam, főztem.

Fb-re talán 2-szer léptem be a 3 nap alatt, mert jobb dolgom volt annál mint hogy azt lessem, mikor vannak online az ismerőseim :))

2023. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De mi van azokkal, akik éppen amiatt nem töltöttek fel semmit, mert volt jobb dolguk is? Például ünnepeltek a családdal, rokonokat látogattak, kimentek a kertbe stb.


Én is csak egy ünnepi köszöntőt tettem ki.


Áldott, békés, boldog pünkösdi ünnepeket mindenkinek, remélem jól telt a hétvége, már csak keveset kell kihúzni, és jön a jól megérdemelt nyár! :-)

2023. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!