Kezdőoldal » Ünnepek » Pünkösd » Mivel tudnám bebizonyítani a...

Mivel tudnám bebizonyítani a többieknek, (az osztálytárs lányriválisaimnak) hogy nem vagyok ciki, sem nyomi, csak más. Mint ők? ( nem olyan nyálas facebook függő) dert

Figyelt kérdés

elegem van, hogy azért,mert nem vagyok ,,tipikus" tini, nincsenek barátnőim.7 év....nem akarok egyedül élni tovább. nincsenek titkos betegségeim, csak a magány. az betegség? ugye nem??


sos valaki plííííz!!!


2013. máj. 31. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Magadnak bizonyítsd be. A többi már jön magától.
2013. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Hányadikos? Lány vagy fiú?
2013. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért akarnád bárkinek is bizonyitani, hogy te vagy a normális és ők a ciki?

Ne foglalkoztasson, hogy ők mit gondolnak rólad - élj a magad értékei szerint. Sose törődj szemét emberek szemét beszédeivel, csak az idődet vesztegeted.

Barátokat pedig fogsz találni, ha az érdeklődési területeden belül keresed: pl., ha szereted a csillagászatot, akkor menj el egy csillagász-szakkörbe, és ne a facebookon lógj, ha nem érdekel. Ha szereted a könyveket, menj könyvtárba. Keresd meg a téged érdeklő témák szakköreit-klubjait, és ott fogsz találni olyan barátokat, akik valóban értékesek a számodra.

Sosem értettem, a "legjobb barátnő" miért pont valamelyik ostoba liba az osztályból. Suli után pár évvel mindegyik csak egy zsíros hajú elhizott koca lett - büszkék voltak, ha volt egy kegyelem-érettségijük, ezek az "értékes" barátnők?

2013. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sz. K. Rebeka válasza:
86%
Engem egy nagyvárosban annyira piszkáltak napi szinten, h már sírva mentem be a terembe. Idővel depressziós lettem. Aztán egy kisebb városba költöztünk, s ott olyan népszerű lettem, h nem tudtam úgy végigmenni a folyosón, h ne öleljenek át, ne köszöngessek ezerrel, ne állítsanak meg beszélgetni. Ha az ember elkövet egy-két hibát, elkönyvelik cikinek, és nehéz kimászni belőle. De ilyenek a mai "libák" (tisztelet a kivételnek)ne foglalkozz velük, mert hamar odajuthatsz, ahova én annó....A csuklóm vagdosásához
2013. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
62%
Figyi! Ha bízol önmagadban, és magabiztosan szállsz szembe a nagymenőkkel, akkor talán majd leszállnak rólad. Vagy csak egyik füleden be, a másikon ki. Tartsd magad értékesebb embernek, mint az ilyen libák. Nem szégyen, ha hiszel magadban, sőt... Mondd meg a magadét nekik! Vagy ha már tényleg nagyon elfajult a dolog, te is égetsd le őket valamivel az egész suli előtt. Így majd reméljük, megtanulják, hogy veled ne húzzanak újat.
2013. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
23%
Kezd azzal, hogy megtanulsz helyesen írni. Manapság ez ritka, szóval menő.
2013. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
30%
mér a pünkösd kategóriába írtad a kérdést ?:))
2013. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
25%

Menyi idős vagy amugy?? Az is lényeges... Ha barátokat akarsz szerezni :

-légy közvetlen

-találjatok közös témát

-ne legyél mindig merev, és komoly légy humoros és enyhén laza

-ne fagasd intim vagy magán dolgokkal az illetőt

-mindig előre kőszönj azt szeretik az emberek

-néha elsüthetsz egy kamu bokot

Ami a legfontosabb: jol válaszd meg h kit is akarsz barátodnak, ne mindig a népszerüség vezéreljen

itt a pl.-em 3 éve is voltak barátaim de nem annyi mint most , most pedig oyan szintre léptem h megválasztottak elöször az osztályba diák igazgató jelöltnek késöbb az egész iskola rám szavazott és elsőprően nyertem :)

Ha pedig cikiznek, csufolnak nevesd kiőket és viccesen , de erősen oltsd viszza, ne hagyd magad.

Ha lány vagy és elég idős probálj be pasizni és be sárgulnak majd az irigységtöl, és probálj ,,sexy lenni :)

2013. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Igaza van SZ.K.Rebekának!

Ne érdekeljen hogy mit gondolnak rólad, te tudod(és mi is), hogy te vagy a normális, és nem ők!

Amúgy meg ez csak a nagy, és kis városokban van!

Szerintem költözzetek le egy közeli faluba, ott nincsenek ilyen dolgok, oda nem jutott el a "páwa" vírus!

2013. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
3%
miért dobja ki állandóan ezt a kérdést? már a fszom tele
2013. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!