Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is egyedül lesz szilveszte...

Más is egyedül lesz szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Sajnos konstatálnom kellett magamban, hogy egyetlen barátommal sem fogok szilveszterezni. Mindenkinek van külön baráti köre, ahova megy, vagy a párjukkal lesznek kettesben, én szingli vagyok, nem vagyok hívő, az egyetlen barátnőm, akivel lehetnék Hitgyülis, na ott meg végképp semmi keresnivalóm nem lenne.


Úgyhogy legszívesebben sírnék. :(



2019. dec. 12. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló a helyzet, mint az utolsónál.


Viszont azt nem értem miért ciki otthon tölteni mondjuk a szüleitekkel?! Jó mondjuk biztos ez 16 évesen más, én nem annyi vagyok már, engem pl nem zavar, hogy a szüleim áthívnak enni-koccintani-filmet nézni. Most inkább velük, mint teljesen magányosan egyedül, szerintem...

2019. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Igen , úgy látom nem én leszek az egyedüli, aki magányosan tölti a szilvesztert. Mindig reménykedtem az utolsó pillanatig, hogy valami lesz, de kb 2 éve ezt befejeztem és vettem színházjegyet.Annak mindig van egy szilveszteri hangulata, utána séta a városban kicsit.
2019. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!