Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti hogyan tartjátok fenn...

Ti hogyan tartjátok fenn magatokat hogy ne aludjatok el?

Figyelt kérdés

Hy!

12 éves vok minden szilveszteren el aludtam :S

Annyira hogy a szüleim nem tudtak fel ébreszteni xD

Valami módszer? Hogy velük pezsgőzzek?


2011. dec. 31. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Pezsgőzz! Hallgass zenét! Táncolj!
2011. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bár még fiatal vagy de én annyit nyafogtam, hogy fenn akarok maradni ennyi idős koromban, hogy kaptam kakaót, amibe tettek egy kis kávét is. Tuti fenn maradsz :D Engem nem lehetett lelőni...
2011. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

13/L én ADRENALIN ENERGY-vel tartom fenn magam.

elég egy XXL-es doboz és fenn maradok még 1-ig is

2012. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hajnali 4-kor feküdtem és csak Colá-t ittam :) 12/L
2012. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az jó :D

Szomszéd fenn tartott a tűzijátékával olyan hangos volt hogy még az ablak is be remegett a kutya annyira félt ki nyitotta az ajtót és be jött a házba xD

amugy jó volt 2-ig fenn voltam

2012. jan. 1. 09:22
 6/9 A kérdező kommentje:
jah köszi a válaszokat majd jővőre azaz idén azaz áh mind1 majd a következőkor :D
2012. jan. 1. 09:23
 7/9 anonim válasza:
Mi az hogy hogyan tartod fent magad?Én sehogy..nem küzdök az álmosság ellen..egyszerűen nem jön...Ha nem mozogsz csak ülsz meg eszel, iszol tuti hogy bealszol..Táncolj!
2012. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez a lehetőségektől függ. Én is 12 vagyok...illetve idén leszek 13, de nem lényeg xD Általában barátainknál szoktunk szilveszterezni, olyankor én ott csocsózok, billiárdozok, beszélegetek, segítek amiben tudok. De valamivel simán fenn tudok maradni. Tegnap nem mentünk, hanem csak gépeztem. 3 után aludtam el =D
2012. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs sok barátom :(
2012. jan. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!