Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nálatok hogyan zajlik a...

Nálatok hogyan zajlik a szilveszter?

Figyelt kérdés
Hogy ünnepeltek, mit csináltok? Otthon maradtok? Szerintetek az a szokás hülyeség hogy csak éjfélkor és utána szabad enni, meg pezsgőzni? Ti esztek egész este, vagy hogy van? Ja és milyen ételek kerülnek ilyenkor az asztalra? Köszönöm

2012. dec. 16. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
együtt a szűk család, azt csináljuk mint az átlag nap. Este nyitunk egy kölök pezsgőt mivel se apa se én nem iszunk. Konfettit szórunk. eszünk franciasalit meg virslit és csókolom :D
2012. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hallottam még, hogy éjfél előtt nem lehet enni. Én egész nap sütizek, eszem a malacot, lencsefőzeléket, sütikből van sós, édes, stb. A szüleim valamilyen bálba szoktak menni, én meg régebben buliba mentem, de ma már nem vagyok bulizós, inni pedig egyáltalán nem iszok. Barátom viszont megy, így én valószínűleg otthon töltöm idén a szilvesztert és filmezek, meg degeszre eszem magam. :)
2012. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szilveszter az egyetlen olyen este, amikor már 20 óra körül alszok. Különben minden éjszaka éjfél után fekszek le.:))
2012. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam általában úgy zajlik,hogy este 6 körül elindulok és utána másnap reggel 6 óra amire emlékszem:D
2012. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmondom az egész estémet hogy lesz : fodrász,barátnômhôz fel,le alapozni 4-5en (ez olyan 9-10ora) találkozunk tôbbi haverral bulizunk éjfélkor koccintunk együtt utána mindenki megy vissza a tôbbi haverhoz bulizni :D
2012. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részemről éjfélig tv, 1 pohár pezső, alvás:)
2012. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elmegyünk buliba bebaszunk hányunk belefekszünk és alszunk reggelig és aztán fájlaljuk a fejünket egész másnap :DDD
2012. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!