Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak egyedül szilvesz...

Mit csináljak egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki egyedül leszek mert barátnőim buliba mennek. Kérdeztem őket elmehetek-e velük azt mondták mehetnék szívesen de nem ők a házigazdák ezért nem tudnak bevinni :S Nem tudom egyedül hova menjek? Egy szórakozóhelyre? Bár nem vagyok az a bulizós típus. Nem is iszom meg semmi. Itthon nem akarok maradni apámmal. De ha nincs jobb megoldás akkor mégis itthon maradok bár rossz arra gondolni, hogy mindenki jól érezi magát én meg nem. 21/L
2012. dec. 16. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj apáddal?Lehet ő sem örül neki,hogy egyedül kell szilvesztereznie.Valami kis társasjáték egy kis rágcsa,meg pezsi,és szerintem nagyszerűen szórakoznátok apáddal.Tégy egy próbát.:)
2012. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szia!

Én is egyedül töltöm a szilveszter.

A nagy hűde-hajde barátnőim lekoppintottak, tesóm nekem sincs úgy hogy is én is maradok egyedül a szüleimmel. :S

Te hol laksz?

2012. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

mi a fene bajotok van már a szilveszterrel is?:D most miért baj, ha az új évet az ember a barátaival köszönti? nem feltétlen kell hullarészegnek lenni, nem kell jópofizni, oda mész, ahova jól esik... az emberek járnak bulizni, miért baj az, hogy ezen a napon biztos, hogy az egész baráti társaság ráér? nekem ez lesz a 3. szilveszteri házibulim, mindkettő eddig 50 fő felett volt, mert mindenki menni akart valahova, és nálunk volt hely. a tavalyin például két kapcsolat született, mindkettő azóta is tart. ne szóljátok le azt, aki a hétköznapokból kikelve ezt a napot érdemesnek találja a szórakozásra, mert suli, munka, család mellett nem sok ideje jut az embernek ilyenre egyébként.

minden ünnepre kitaláltok valami?

a karácsony rossz, mert csak a pénzről szól. - nem, de nem jól esik megkapni azt a társasjátékot? vagy a régóta áhított telefont, amire a párod hónapok óta spórol, hogy neked örömet szerezzen?

valentin nap állítólag hülyeség, mert nem csak aznap kell egymást szeretni. jó, akkor ne ünnepeljük a szülinapot se, mert nem csak egy nap kell örvendenünk az éeltnek. meg ne ünnepeljük az anyák napját se, mert nem csak aznap kell szeretni az anyukánkat?

és akkor még sorolhatnám.


ne haragudjatok a hatalmas offért, de ez kikívánkozott így a hozzászólásokat látva.

2012. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

ennek erősen lerázós szaga van,

nincs olyan hely ahol ne engednének be plusz 1 lányt

2012. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lerázásnak tűnik...

Kérdező,tudom,hogy ez nem vígasztal,de én is egyedül leszek szilveszter éjjel.

Úgy terveztem vásárolok egy finom,rozé pezsgőt.Majd szépen,lassan megiszogatom,kiélvezve az ízét.Közben veszek egy kellemes,aromaterápiás fürdőt is.Magamra szánom ezt az éjszakát,megpróbálom magam kipihenni,harmónikus egyensúlyba hozni,hogy újult erővel ugorjak neki 2013nak.

27/N

2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ösnek jótanács, forró fürdő közben ne nagyon iszogass, mert nem egy rosszullevős kádba/mellé hányós történetet hallottam már ennek kapcsán :D Pedig 1-2 pohárral kortyoltak csak el ott is, azt hiszem borból és nem lett jó vége...
2012. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

sutyerákok a barátnőid. szilveszterkor fel sem tűnne, ha 1 emberrel több menne a buliba, és minél többen vagytok, annál jobb a hangulat.


ha van más ismerősöd, haverod, aki szintén egyedül lesz, akkor álljatok össze, nézzetek ki a városba, ilyenkor mindenhol van valami :)


én tavaly speciel a Blahán locsoltam pezsgővel a Combinét éjfélkor a párommal, az öcsémmel és 2 haverunkkal :)


az idei program még nem teljesen lezsírozott, de valami szórakozóhelyre megyünk asszem.

2012. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a tanácsot!

Már én is hallottam ilyen történeteket.Így úgy gondolom,hogy megfogadom.

Azt hiszem előbb fürdőzök,majd bebújok a pihe-puha köntösömbe,tvzgetek és közben iszogatok.:)

2012. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!