Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lemondjam a szilveszteri...

Lemondjam a szilveszteri bulit? Már minden megvan hozzá.

Figyelt kérdés

A párom már megvette a jegyeket, az italokat, én meg tegnap este döbbentem rá, hogy a +1,5 kg-m miatt minden felsőmbe töltött sonkának nézek ki, kivéve egyet, de az annyira hétköznapi...

Minden más nő tök fullosan ki fog öltözni, én meg ott leszek a hétköznapi pólómba, a szokásos kiengedett a hajammal.. Utálom megcsinálni, de most még eltűzni sem tudom, mert elaludtam..


Lemondjam szerintetek? Mindjárt sírok annyira elegem van..


2012. dec. 31. 11:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Atyaisten.-.-'


Hány éves vagy?

2012. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj 1.5kg meg sem látszik.Estére ki pisiled:)))Bulizz egy nagyot érezd jól magad ne depizz
2012. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
20. Ne atyaúristenezz, így is kevés önbizalmam van, és mindenki szebben ki lesz öltözve, mint én...
2012. dec. 31. 11:48
 4/38 A kérdező kommentje:
Ó, dehogynem látszik! Kifolyik a hájam a nadrágból, a legtöbb felsőm meg feszülős. Na meg amúgy sem vagyok vékony...
2012. dec. 31. 11:48
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

aha, mondd le. meg ásd is el magad, sztem a többiek is jobban járnának.


jelzem, a másfél kiló NEM látszik...

2012. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
100%
Bármilyen felsőt vegyél fel, nem muszáj a hétköznapit. Az az 1,5 kg nem látszik meg. A hajadat mosd meg és akármennyire nem szereted megcsinálni csináld meg. És ne mondd le a bulit! :-)
2012. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Istenem! :D

Ne hogy már 1,5 kg meglátszódjon rajtad,ne hisztiz már emiatt..... :S

2012. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem a súlyoddal van bajod.


Viszont átmenetileg mára megoldás lehet, ha gyorsan elmész uszodába, szaunázol egy kiadósat, az kb. ennyi vizet kivisz belőled, ráadásul kicsit megnyugszol és nem egy idegbeteg hisztérikaként fogsz megjelenni. (A kibőgött szemek sokkal cikibbek, mint a másfél kiló plusz...)

Ha már ott vagy, ugorj be egy háromperces szolira is, csak oda ne sülj, mert ha a napfényhiánytól depressziózol, akkor az segít.


Mindezek után hajmosás, smink, kész.


Vagy menj el és vegyél egy fölsőt, amiben jól érzed magad...!

2012. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
te pont olyan vagy mint a legjobb barátnőm :D tegyél már fel egy képet ide lécci, takard ki az arcod, és őszintén megmondom hogy kifolysz e a ruhádból.
2012. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Jelzem, hogy én látom a tükörben és LÁTSZIK!!! 8 centi ment a hasamra, szerinted ez nem látszik??...
2012. dec. 31. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!