Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lemondjam a szilveszteri...

Lemondjam a szilveszteri bulit? Már minden megvan hozzá.

Figyelt kérdés

A párom már megvette a jegyeket, az italokat, én meg tegnap este döbbentem rá, hogy a +1,5 kg-m miatt minden felsőmbe töltött sonkának nézek ki, kivéve egyet, de az annyira hétköznapi...

Minden más nő tök fullosan ki fog öltözni, én meg ott leszek a hétköznapi pólómba, a szokásos kiengedett a hajammal.. Utálom megcsinálni, de most még eltűzni sem tudom, mert elaludtam..


Lemondjam szerintetek? Mindjárt sírok annyira elegem van..


2012. dec. 31. 11:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


De annyira komolyan vetted komolyan. Nem kell ráparáznod, nem vagy csúnya,híztál egy picit és? Karácsony volt belefért, lefog menni, és megint bomba leszel:).Érezd jól magad hidd el, nem vagy csúnya:).

Meg sem látszik az annyira,hogy neked gombócnak kéne kinézned. Ha neked alapból mindig bomba alakod volt, akkor most is szép vagy hidd el:).

Jó bulit. De le ne mondd, bánni fogod,mert nevetni fogsz magadon 5-6 hónap múlva, öltözz ki csinosan, nem egy duci lány ki van öltözve nagyon csinosan,és te gondolom még az sem vagy-->ha egy tényleg teljesen tökéletes alakra rámegy 1,5kg abból a nőből nem fog gombóc lenni:).


Vagy az alakodon volt már így is mit javítani?

2012. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

73 kg vagyok!

1,5 igenis nagyon számít ekkora súlynál!

2012. dec. 31. 11:51
 13/38 sippara ***** válasza:
100%
Azért azt valljuk be, hogy másfél kiló plusz senkin nem látszik meg (rajtam sem, pedig 48 kg vagyok), az meg, hogy mindenhonnan lógsz/folysz ki, gondolom, nem tegnap estéről ma reggelre történt, úgyhogy nincs min meglepődnöd.
2012. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Utálom bármit kezdeni a hajammal, mert bármit csinálok, nem marad úgy. Oldalra tűrnöm is óránként kell, ráadásul kerek az arcom, szóval felgumizni sem lehet
2012. dec. 31. 11:53
 15/38 A kérdező kommentje:
Csak azóta nem álltam mérlegre.. Meg itthoni laza ruhákban nem látszott.. :(
2012. dec. 31. 11:53
 16/38 anonim ***** válasza:

Első megint:


De ne bújj el az miatt mert van rajtad mit fogni:).

Ez van, nem lehet mindenki tökéletes, de te így vagy Te,és a barátod így szeret:).

Ha pedig zavar fogyj le,de ez estére nem fog lemenni,szóval szerintem érezd jól magad:).

Tudom mi a 'has'téma, mert nekem is oda jön.

2012. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj le aludni, és majd holnap kelj fel.
2012. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Hány centire vagy 73kiló?
2012. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Próbálok jó képet vágni a hétköznapi pólómhoz, de egy karkötő nem fogja feldobni...
2012. dec. 31. 11:55
 20/38 anonim ***** válasza:
Drága, ha nem itt bőgnél, már elmehettél volna beszerezni egy csini fölsőt. Pénztárca függvényében 2000-12000 forint közt találsz.
2012. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!