Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lemondjam a szilveszteri...

Lemondjam a szilveszteri bulit? Már minden megvan hozzá.

Figyelt kérdés

A párom már megvette a jegyeket, az italokat, én meg tegnap este döbbentem rá, hogy a +1,5 kg-m miatt minden felsőmbe töltött sonkának nézek ki, kivéve egyet, de az annyira hétköznapi...

Minden más nő tök fullosan ki fog öltözni, én meg ott leszek a hétköznapi pólómba, a szokásos kiengedett a hajammal.. Utálom megcsinálni, de most még eltűzni sem tudom, mert elaludtam..


Lemondjam szerintetek? Mindjárt sírok annyira elegem van..


2012. dec. 31. 11:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
400 ft-ból viszont nem lehet venni.
2012. dec. 31. 12:01
 22/38 anonim ***** válasza:

jó szerintem akkor ásd el magad :D erre azt szokták mondani, hogy csak azon lehet segíteni aki hagyja. te itt nyávogsz mint egy 3 éves kislány, holott 20 éves felnőtt nő vagy. komolyan mondom nevetséges, most ettől a hisztitől jobb lesz? csodálom hogy a pasid kitart melletted ha neki is ilyen nyávogi esteket adsz le.... és már nem azért, de ha amúgy is ducibb vagy akkor miért vannak alapból feszülős felsőid.. ha most 75 kg vagy akkor előtte 73.5 voltál.. na azt ne mond hogy akkor jól állt a feszülős ruha ugyanmár...


szedd magad össze, és ne nyávogj!!

2012. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Ha kevesebb piát vesztek, esetleg lenne pénz ruhára... No mindegy, ez már veszett fejsze nyele.


Egyébként az tényleg érdekel, hogy ha egy fölsőben 75 kilósan borzalmasan nézel ki, akkor abban 73,5 kilósan mennyire volt jobb?


Azért a hajmosás nem ártana, esetleg süsd be, vagy tűzd fel lazán.


Ha ennyi tanács nem használt, akkor feküdj le aludni, és küldd el a pasidat bulizni, legalább lesz egy vidám estéje végre...

2012. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Orvos látott már? Nem, nem a pajzsmirigyed, hanem az elképesztő, kezelhetetlen, kibírhatatlan modorod, hisztijeid és viselkedésed miatt.


Komolyan... 20 éves vagy, és mint egy 2 éves, nyavajogsz. Mindenkinek megvan a maga baja, de mindenkinek a maga dolga, hogy kihozza belőle a legtöbbet.

2012. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Hogy vágjak jó képet ahhoz, hogy mindenki jobban fog kinézni nálam?? Így is baromi kisebbrendú érzésem van FOLYMATOSAN, amikor más nők is vannak a közelemben, nemhogy akkor, amikor én ilyen tramplisan fogok kinézek, mások meg fullosan!
2012. dec. 31. 12:13
 26/38 anonim válasza:
26-.-nak igaza van, te klinikai eset vagy. mentálisan.
2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
minden vicc nélkül, menj el pszichológushoz, mert itt nagyon nagy baj van...
2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Akaszd fel te magas, te paraszt! Putriba van net?
2012. dec. 31. 12:15
 29/38 anonim ***** válasza:
Mi a jó istenért nem mész el pszichológushoz? Egy egész életet úgy akarsz leélni, hogy felemészt a féltékenység, ha nők vannak a közeledben?
2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
a pasid hogy bír ki?
2012. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!