Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lemondjam a szilveszteri...

Lemondjam a szilveszteri bulit? Már minden megvan hozzá.

Figyelt kérdés

A párom már megvette a jegyeket, az italokat, én meg tegnap este döbbentem rá, hogy a +1,5 kg-m miatt minden felsőmbe töltött sonkának nézek ki, kivéve egyet, de az annyira hétköznapi...

Minden más nő tök fullosan ki fog öltözni, én meg ott leszek a hétköznapi pólómba, a szokásos kiengedett a hajammal.. Utálom megcsinálni, de most még eltűzni sem tudom, mert elaludtam..


Lemondjam szerintetek? Mindjárt sírok annyira elegem van..


2012. dec. 31. 11:45
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

3-nál jártam, de egyik sem tudott segíteni. Ez van.

Nem is érdekelne ennyire, ha lenne normális felsőm...

2012. dec. 31. 12:16
 32/38 anonim ***** válasza:

Persze, a gyomorgörcs remek menekülőút.


Tényleg, te nagyon-nagyon beteg vagy, komoly probléma van. Keress fel jövőre valami szakembert, mert így nem lehet együtt élni veled, te magaddal sem fogsz tudni hosszú távon.

Tényleg nem bántásból mondom, csak ennek semmi értelme, amit művelsz.


Amúgy tényleg, hány centi vagy?

2012. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
miért feszülős felsőket vettél ha eddig is kövér voltál? az meg milyen hülyeség hogy nem tudod megcsinálni a hajad, süsd be, vasald ki száz félét lehet..
2012. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

borzalmas, elviselhetetlen nőszemély vagy, én a helyedben már rég megöltem volna magam, nem is értem hogy tudsz másfél kiló plusszal még ÉLNI!! képtelenség így élni, és társaságba menni, mindenki rólad fog beszélni, és ki fog röhögni, mert undorító lesz, ahogy rezeg a másfél kiló hájad!! vesd magad vonat elé, gyökér!


off: komolyan léteznek ennyire nyomorult nők??

2012. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

34: tényleg. Asszem. Mondjuk személyesen nemigen ismerek ilyet.


A legszörnyűbb irónia, hogy ha a kérdező felvenné bármelyik felsőjét, esetleg egy csinosabb sállal/stólával, meg mondjuk besütné a haját, felkenne egy szempillaspirált meg egy púdert, és hajlandó lenne megkockáztatni egy apró, barátságos mosolyt, akkor valószínűleg mindenki kellemes jelenségnek tartaná. Az, hogy egy társaságban hogy boldogul az ember, csak nagyon-nagyon apró ponton találkozik azzal, hogyan néz ki.


Pl. gimiben volt egy iskolatársam, aki csípőficamos volt. Szörnyű rosszul tudott járni, és az egész alakját, kiállását eltorzította a betegsége. (Hol van ettől az a másfél kiló plusz...?!)

És mi történt, amikor bekerült az olyan kegyetlennek mondott kamaszok közé? Befogadták. Mindenki. Nem sajnálatból, hanem mert kedves volt. És amikor egy tanár értelmetlenül megalázta és bántotta a lányt, az egész osztály levonult az igazgatóhoz, és kirúgatták azt a tanárt. Nem azért, mert olyan szép volt a kislány, hanem mert szerették.

2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Menj el venni valami ruhát. Nekem is folyton ez van, alig járunk valahova, így alig van ruhám is ilyen jobb. Aztán folyton elkezdek sírni, hogy úristen nincs mit felvennem nem is megyek. Akkor elmegyünk gyorsan veszünk valamit és utána tök jól érzem magam.

A hajad meg mosd meg és szárítsd be.


Aki kritizál, azt nem értem, vajon jár valahova? A szilveszteri buli mindig az, ahova mindenki még annál is jobban kiöltözik, mint amúgy, főleg, ha pl. bálba mentek, és rohadt kellemetlen tud lenni, ha te meg ott állsz tescoba menős ruhában, mert más nincs, vagy nem jött fel, vagy szarul állt.

2012. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Menj el boltba, vegyél egy szép blúzt és ennyi. Smink, tűzd fel a hajad és ennyi.-.-
2012. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
igen ez egy kicsit kellemetlen magamból kiindulva én is utálnám magam ha nem tudnék egy nívós buliba mit felvenni ez a nők többségénél örök dilemma ez van.De ha tudtad hogy pár felsődet kihíztad miért nem vettél a héten valami csinos ruhát, én mindig így szoktam,mondjuk ha kinézek a ruhatáramból valamit, vagy már uncsi, vagy nem úgy áll rajtam ahogy én szeretném elrobogok és veszek gyorsan valami újabb rongyot/persze a pasim ettől szokott kiszaladni a világból:D/de leszarom olyankor.Mert én sem érzem magam jól akkor,ha úgy kell elmennem mintha kb munkába járnék hétköznap.A pasiknak könnyebb felvesznek egy farmert egy polót megborotválkoznak azt neki indulnak.Mindenesetre menjél el mert a párodat is megsérted ezzel,meg végülis szilveszter van,ne egy átkozott ruha rontsa el a bulit:)újévi fogadalom meg gyorsan le azzal a 1,5kg-al!!:D
2012. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!