Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Barátnőm rávett, hogy menjünk el szilveszterezni a művházba, a haverjaival. Azonban a barátai - az ő szavaival élve - fél alkoholisták. Kicsit félek. Ott lesznek a barátnőm szülei is. De mire számíthatok?? (én már most leszögeztem, hogy nem fogok inni, se semmi)

14/L


2014. dec. 15. 19:43
 1/1 anonim válasza:

Nézd, ha már elígérkeztél, ne mondd vissza, az bunkóság. Menj el, de nem kell innod, csak azt csináld, amit te jónak és józannak tartasz. Ha a szülők is ott lesznek, nem lesz semmi baj.

Sokra nem szerintem. Pia lesz, a fiúk biztos inni fognak (bár nem biztos, hogy berúgnak), szülők lesznek, barátnőd is, te ugye nem leszel berúgva, semmi gond nem lesz. Jó szórakozást!

2014. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!