Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Itthon szilveszterezek ma....

Itthon szilveszterezek ma. Mit csináljak hogy jobban elviselhető legyen?

Figyelt kérdés

Annyira szar.. Legjobb barátnőm jól itthagyott,barátjával szilveszterezik,más lánybarátom meg úgy igazán nincsen csak fiu. Anyuék már 10kor elalszanak mi meg a kiskutyámmal fent maradunk. Ahova elhivtak ott kb senkit nem ismerek igy oda nem szivesen mennék..elég gátlásos vagyok. De itthon maradni is olyan rossz miközben hallom hogy petárdáznak meg minden...

Szar..

Még életemben nem szilvesztereztem itthon és nagyon furcsa.

Mit csináljak?:/


19/L


2015. dec. 31. 17:59
1 2
 11/19 anonim válasza:
63%
basszál be, az elviselhetővé tesz mindent
2015. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Én nekem tanulnom kell, szóval inkább cserélnék veled :D

20/L

2015. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én mindig otthon szilveszterezem.

Nem olyan rossz.

Nézz valami jó, humoros filmet, vagy kabarét.

2015. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Velem is ez a helyzet, egyik barátnőmmel le volt beszélve, ezért minden más buli meghívást elutasítottam, de barátnőm lebetegedett annyira hogy kórházban van, úgyhogy egyedül maradtam. :D

Persze nem hibáztatom, nem tehet róla, de azért rossz, hogy így alakult. :/


20/L

2015. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
65%

Én sem megyek sehova, pedig még egy hete terveztünk egyik bnőmmel egy bulit, h megyünk oda, végül meghiúsult... barátnőim máshol lesznek, jól érzik magukat, én meg otthon.

Ünnepeljük inkább Voldemort Nagyúr születése napját, mintsem az új évet!

2015. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

En is itthon szilveszterezek, mert osszeszedtem valami virust. Filmezni fogok, ejfelkor megnezem a tuzijatekokat, gyujtok egy csillagszorot..:D Hat igy jartam, megleszek itthon is.:) aki gondolja, irhat!

17/L

2015. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jaj, ennyi idősen én is hasonlóan éltem volna meg, ha otthon kell lennem szilveszterkor, de fel a fejjel, ki lehet ám bírni :) Lesz még millió és egy alkalmad bulizni, a szilveszteri bulik meg amúgy is mind olyanok, hogy várja várja őket az ember, aztán a legtöbb esetben csalódás, mert mindenki a tökéletes bulit várja, az meg nem jön össze, ha így ráfeszül az ember.

Szerintem nézz meg egy jó filmet, olvass egy jó könyvet, főzz valami finomat, vagy ilyesmi, a lényeg, hogy foglald el magad valamivel, és próbáld meg nem azt érezni, hogy áldozat vagy ebben a sztoriban. Ne hagyd, hogy a jó hangulatodat mások befolyásolni tudják :)

2015. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Basz::ki készülődj és indulj bulizni!!!!!!!!

Gyerek még az este!!! 20 éves voltam amikor ugyanez volt velem, elindultam és utána 12 évig voltam a már ex asszonnyal.

2015. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

10-es: Ki akadályoz meg, hogy azokat tedd, amiket leírtál?


Kérdező: A szilveszter is egy olyan nap, mint a többi. Új év kezdődik. Na, és? Foglald el magad úgy, ahogy máskor szoktad.

2015. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!