Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lányok! Mi értelme van ennek?...

Lányok! Mi értelme van ennek? Attól hogy Szilveszter van, még ugyan úgy tél és nem 20 fok.

Figyelt kérdés

ilyenkor Szilveszterkor rengeteg lány van az utcán tűsarkú, miniszoknya, miniruha. kinn a lábak, kinn a dekoltázs...egyszerűen nem fogom ezt megérteni.

először is. részegség+ magassarkú... bokatörést szeretnétek, vagy mi?

aztán: oké, hogy átlátszó harisnya, de azokból szerintem nem tudnak olyan vastagot gyártani, hogy ne fagyj szét benne az utcán éjjel...ha meg felveszel 2-t egymásra az baromi kényelmetlen lehet.


miniruhára rá a bőrkabát!!! amikor más az irhabundában is szétfagy...

és miért kell útszélinek öltözni? nem értem egyszerűen


tisztelet a kivételnek persze!


2017. dec. 31. 15:29
 1/5 anonim válasza:
23%
Ez màr bennem is felmerült,de az ő életük. Van amelyik csávónak bejön az ilyen làny,nyilván nem véletlenül öltözik így stb.
2017. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zoli780806 ***** válasza:
21%
Miért ne legyenek szépek és csinosak? Nyilván így érzik jól maguk.
2017. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Elöször is, még csak fagy sincs - tavasszal ilyen hömérsékletek mellett mindenkinek melege van.


Másodszor nem kel részegre inni magát senkinek, de aki tud magassarkúban járni, az részegen is tud.


Harmadszor a harisnya azért elég sokat melegít, nem kell vastagnak lennie.


Emellett nem hiszem, hogy több km-t sétálnak szilveszterkor, hanem valahol benn vannak egy épületben.


De miért ne lehetnének csinosak, csak azért, mert a te fejedben baj van?


A miniszoknya, nylonharisnya, csinos felsörész még véletlen sem az "útszéli" kategória.


Ha ennyire besavanyodott alak vagy, akkor ne menj ki az utcára és akkor nem kell megbotránkoznod azon, hogy más értelmesebb.

2017. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát, igen bár ha nem is 20, azért q3 fok volt ma nálunk, kellemes napsütéssel. Az más kérdés, hogy régen nem ez volt a megszokott szilveszterkor. Szóval, lehet, hogy hülyeség a globális felmelegedés, de valami nem stimmel.
2017. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Mert csinosak akarnak lenni, vagy a pasijuk elvárja tölük.

De 99 százalékban csak A-B-ig sétálnak, kinn meleg van, 12 fok, az simán tavaszias idö, van aki nem fázos...


Itt is 6 fok volt de pl. olyan szél a toparton, hogy megfagytunk. Ha nem fujt volna, én is szoknyában mentem volna meg vékony csizmában, de igy elkélt a téli bakancs is.

2018. jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!