Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ennyi ember nem szilvesztereze...

Ennyi ember nem szilveszterezett, nem szokott szórakozni még ilyenkor sem?

Figyelt kérdés

Beleolvastam ezen a honlapon néhány szilveszteri kérdésbe, mert kíváncsi voltam, hogy ismeretlen emberek hogyan szoktak szórakozni, stb...


Kb. 10-ből 1 válasz az aki szórakozni volt, és talán még 1-2 aki párjával, családjával csinált valamit, de a többiek semmit és sokan egyedül.


És sokan fiatalok...


Ismerettségi körömben, de tv-ben is mindenhol mást látok. Mintha másik ország lenne.


Aki dolgozott és nem ért rá, azt értem, nem róluk van szó.



2018. jan. 2. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek a szilveszter is csak egy nap az évben, még ha az utolsó is. Persze, azért nem ők vannak többsegben.
2018. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

Én imádom a szilvesztert. Persze idővel ez nagy valószínűséggel meg fog változni.

Eddig 4szer szilvesztereztem és mindegyik nagyon jól sikerült. Leginkább baráti körben egy házibuliban szoktunk szórakozni. Nekem ez volt a legjobb és már várom a következőt. Igaz kicsit más lesz de remélem az is a jól megszokott baráti társaságban fog eltelni. Nekem leginkább azért jók ezek a kisebb bulik, mert nagyon ritkán tud a baráti társaság összejönni, főleg én a meló miatt. Így sok összejövetelt kénytelen voltam tavaly is kihagyni, de szerencsére szilveszterkor egybe volt a csapat. Szóval nekem a szilveszter nem csak EGY nap, meg nem olyan mint a többi 364.


Nekem ez olyan mint egy karácsony. Meg van a feelingje.

Felkelek, már lázban égek egész nap. Délután már megy a zene, a hangolódás, megnézek egy PL meccset, aztán a híreket, mindenhol lázasan készülnek, aztán eljön a 8-9 óra készülődés és a városba, a haverokhoz.

Kíváncsi leszek jövőre mi lesz, de az még nagyon messze van. Így is már hónapokkal szilveszter előtt betegesen rá voltam kattanva annyira vártam. Alig bírtam kivárni. És megérte, mert a legjobb szilveszter volt.


Szóval, nekem a szilveszter nem arról szól, hogy lerészegedek és össze vissza hányok mindent, persze volt meg van hogy ez is a része de nekem leginkább a barátok miatt fontos, mert nagyon ritka amikor év közben együtt tud lenni a "csapat" és önfeledtül tudunk szórakozni és mindenki remekül érzi magát. :)

2018. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én mennék de egyszerúen nincs kivel.

Még egy spontán bulit is próbáltam szervezni gyakorin xD

Így visszaolvani vicces de amúgy meg tök szomorú mert megy az idő és megint eltelt egy szilveszter...

2018. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bloom nevű vaszoló


Mi egész nap csinálunk valamit,ha akarod leíro.

2018. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!