Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Iskolás gyermeked mennyi...

Iskolás gyermeked mennyi idősen tartotta az első születésnapozást, amire át hívta az osztálytársakat?

Figyelt kérdés
Most elsős, 7 éves a lányom, újak az osztálytársak, a szülők közül sem ismerek senkit sem, már most mondja, hogy át szeretné hívni a barátnőit a szülinapjára

2019. okt. 12. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, piria, nem tök mimdegy. Nem birom, ha valaki hazudik. Mellesleg letiltottalak, nem tudsgg tobb privat uzenetet irni
2019. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi még nem tartottunk ilyet, kis garzon lakásunk volt, most a nyári szünetben adtuk el, és vettünk a suli mellett rögtön egy nagyobbat, de teljesen lepukkantat, ami nekem nem is tetszik, csak azért vettük ezt meg, mert itt a suli a ház előtt, kB 50 méter a távolság, meg ovi is van, metró is kB 5 perc séta stb. Amióta itt lakunk, csináltunk felújítási dolgokat pl összes nyilás záró csere, előszoba, konyha burkolat, uj konyha bútor, festés, stb, de még mindig nem egy modern hangulatú lakás, aki be lép hozzánk azt mondaná magában, hogy úristen... Ár lányom szobája 20 nm (+erkély), ha ossze nyitjuk kétszárnyú ajtóval a nappalival, akkor 35 nm, hely az talán lenne...
2019. okt. 13. 18:11
 13/15 anonim ***** válasza:

a kicsiket tuti nem érdekli majd, menyire hasonlít a lakás az otthon magazin címlapjához :)

a hely szerintem bőven elég nagy, nekem kisebb szobám volt.

ha meg nagyon zavar a ház kinézete (jól érzem hogy ez a baj, nem akarod hogy idegen emberek lássák?), nyugodtan nyithatsz ajtót azzal, hogy "gyertek csak be, még kicsit félkész a lakás, nemrég költöztünk, üljetek csak le"

vagy bérelhettek is valahol valami játszóházat, ha nagyon idegenkedz az otthoni bulitól (elsőre talán jobb is lenne, így nem a saját házon próbálod ki, mennyi gyerek mekkora káoszt tud okozni, és segítő animátort is kapsz sok helyen, hogyha neked sem megszokott, hoy hogyan kell gyerekzsúrt tartani)

2019. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, a gyerek barátai is rendesek, akkor meg nincs mitől félni a házzal kapcsolatban:)

Ellenben ha van esetleg olyan tipikus sznob, elkényeztetett, lekezelő viselkedésű gyerek, na őt nem hívnám meg. Sajnos nálunk volt ilyen eset, egy csendesebb kislány meghívta a zsúrjára az osztály hercegnőjét (szegény csak azt szerette volna, hogy jóban legyenek), aki utána tele szájjal kiröhögte és csúfolta őt, mert a házukban a fürdő nem volt teljesen kifestve és egyébként sem volt olyan palota, mint a királylányé...

2019. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szülő, de már elsőben buliztam a csajokkal :)
2019. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!