Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A 30. szülinapja màsnak is...

A 30. szülinapja màsnak is pocsékul telt? Vagy csak engem ver az élet...?!

Figyelt kérdés

A 18. és 20. is jò sz@r volt...ugyebàr ezek ilyen "nevezetesebb" szàmok. Kis naiv akkor azt gondoltam "semmi gond, majd a 30 biztos szuper lesz"!

Hàt nem...ugyanolyan pocsék, ha nem pocsékabb!

Màs is volt ìgy, hogyan dolgoztad fel?



2020. okt. 26. 11:24
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
61%

Nem számítanak a számok. Nem attól lesz jó vagy rossz egy szülinap, hogy hányadik lesz. Ne kösd ehhez. Az számít életed milyen ciklusában vagy. Van, hogy jobb, van, hogy rosszabb időszak - ez a számoktól teljesen független. Van akinél egyes időszakok jobban elnyúlnak. Valószínűleg Neked - ugyanúgy, mint Nekem is - a rosszabb időszakok nyúlnak mélyebbre és hosszabbra.

Nem könnyű feldolgozni, hisz olyan dologról van szó, amire kis ráhatásod van. Igyekezz megkeresni apróbb örömöket az életben (biztos van), igyekezz kitűzni magad elé részfeladatokat, apró célokat és örülj annak, ha ezeket eléred. Az elején ne támassz magad felé túlzott elvárásokat. Apróbb lépésekkel haladj előre. Kis célok, kis tervek. Később amikor már erősebb vagy lelkileg, akkor próbálj kimozdulni a komfort zónádból.

Ne tervezz és ne számolj olyan dolgokkal, hogy pl barátnőt szerzel X hónapon belül, hisz az egy olyan amire nem csak Te vagy ráhatással. Inkább járj el qrvázni - de ott is tartsd be a legfőbb alapszabályt; sose legyél szerelmes. 100%-ban sosem fogod feldolgozni, viszont arra helyezheted a hangsúlyt, hogy a félig telt pohárban azt a részt értékeld, ami benne VAN és nem azt, ami HIÁNYZIK belőle.

Ne gondold, hogy ismered annyira a világot, hogy meg tudod magyarázni mi miért van. Én minden héten 2-3 alkalommal végig hallgatom a beosztottaim egy-két hölgytagjától a "hogy lehet, hogy egy ilyen pasinak nincs barátnője" elmélkedést, kiemelve, hogy jóképű vagyok, meg inteligens, tanult, meg mittudomén, meg hogy a mai világban mekkora főnyeremény, ha valakinek ilyen háza van mint nekem, meg autója meg 600000-es fizetése, stb, stb, stb. Persze Ők sem akarnának barátnői státuszba kerülni, ahogy ma már senki más. Nem keresek magyarázatot. Nem keresek már semmit. Töröltem magam a Tinderről, a Badoo-ról még a Puncs-ról is ... havi 4x rosszlányok.hu, amit meg onnan sem kapok meg, arról jobb, ha le is mondok.

Ennyi.


Sok szerencsét Neked is!

2020. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem túl nagy elvárásaid voltak a szülinappal kapcsolatban emiatt, magasabban volt a léc, így nagyobbat csalódtál.


Legközelebb szervezzétek meg jobban.

2020. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Koszi 11es, de nő vagyok, nem ferfi.😀🤭


12es: Lehet...de ha az embernek csaladja van talan tobbre szamit egy szurke hetkoznapnal! A paromtol nem vartam semmit, reg rossz a kapcsolatunk.

2020. okt. 26. 12:07
 14/24 anonim válasza:
72%

Hát speciel nekem is rémes volt a 30. és a negyvenedik is.

A 30- asnál egy nőt vittem el a haverok által nekem szervezett bulira, ami persze ottalvós volt, az előzmények alapján én konkrétan egy nagy dugásra számítottam, mivel mindketten szinglik voltunk, amolyan baráti viszonyban. Erre délután megjelent egy terepjárós hülye haverja, akit előtte állandóan szidott nekem, és elvitte, ő meg nekem akarta megmagyarázni, hogy ezt ő nem akarta, de most muszáj elmennie...

A negyvenes pedig úgy telt, hogy egy éves küzdelem után, nem sokkal a szülinapom előtt elhunyt az akkor 45 éves bátyám, rákban.

2020. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
58%
Én a 20-as éveim végét taposom, de már évek óta nem ünneplem a születésnapomat. Ha hétköznapra esik, akkor melózok, ha hétvégére, akkor otthon lustálkodom.
2020. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
35%
Mi a fene, hamarosan töltöm a 20-at, mégsincsenek ilyen gyerekes elvárásaim, hogy a családom meg barátaim ezen a napon igenis csak rám figyeljenek. Kb 13 éves korom óta nem voltak olyan gondolataim, hogy "valami miatt ver az élet". Ha sz*r nekem, akkor teszek azért, hogy jobb legyen, ha nem lehet tenni, akkor meg úgysem ér semmit a hisztizés...
2020. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
Karácsony este születtem, előtte egy nappal van a nevnapom.Szerinted???Én már tultettem magam. 🤣
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Akkor valoszinuleg en mukodom rosszul, hogy masok szulinapjat, fontos esemenyeit extra odafigyelesses es torodessel, szervezessel igyekszem boldogabba tenni...

Szar vilagot elunk, hogy nem ez az alap.👎

2020. okt. 26. 12:43
 19/24 anonim válasza:
87%
Attól, hogy te fontos dologként éled meg, miért kell elvárni, hogy "világszinten" mindenkinek fontos legyen?? Ha zavar, hogy nem figyeltek rád, akkor a szeretteiddel beszéld meg a dolgot, ne velünk gyakorin... Azért szar a világ, mert nem kommunikálsz, hanem itt sírsz.
2020. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%

Én megértelek kérdező, nem értem miért bánt itt mindenki...

Én imádtam a szülinapomat egészen a 30. szülinapomig. Már hetekkel előtte be voltam sózva, készültem rá. Aztán óriásit csalódtam 2 hozzám nagyon közel álló emberben. 2 éve már nem ünneplem meg. Nem dolgoztam fel sehogy, borzasztóan elkeserítő. Lehet gyerekesnek gondolni, bár nem gondolom, hogy azért, mert valakinek fontos egy szülinap, illetve más ünnep, az gyerekes lenne.

2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!