Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen zenét játsszak majd le...

Milyen zenét játsszak majd le édesapám születésnapján?

Figyelt kérdés

Szóval már most nagyon tervezgetem édesapám születésnapját, pedig csak szeptemberben lesz!😀🥰



Úgy igazából mindent elterveztem már , csak azt nem tudom, hogy milyen zenét tegyek majd be.


Édesanyámnak októberben lesz a születésnapja , az övet is megszeretném majd tartani, neki az úgy szeretném meghálálni c. Dalt fogom lejátszani .



2021. márc. 30. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Örök klasszikus, és még passzol is a szituációhoz a szövege: Jimmie Davis - You Are My Sunshine

https://www.youtube.com/watch?v=ckKeQNCyPBU

2021. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es nem, nem unatkozom egyáltalán, dolgozom és mellette szeretem a szüleimet is! 🙂


3-as gratulálok , biztos téged nagyon jól neveltek fel!🙂 Csak úgy sugárzik belőled az értelem !🙂


Majd keresek valamit , köszönöm szépen! :)

2021. márc. 30. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:
2021. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
2021. márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
22%
Szerintem a szülinapi témát hadjad, nem tudom hány éves, de szerintem az ókorában úgy sem a szülinapon hanem az "ünneplésen" van a hangsúly, szóval ha szeretei akkor valamilyen klasszikus rock, pop számot, Beatles, Guns and Roses, Rolling Stones. Mondom attól függ milyen idős. De mindenképpen érdemes lenne "kihasználnod" a nosztalgia faktort, mert az minden embernek bejön, személyre szabva.
2021. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Látom sikerült töröltetni a válaszomat és még belőlem sugárzik az értelem ilyen baromi hülye kérdés után :D Meg nem én tervezgetek márciusban szeptemberi születésnapot :)
2021. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, neked hülyeség nekem nem. Nem állok le vitatkozni egy oldalon, nagyon éretlen vagy meg ...
2021. márc. 31. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen kérdésre itt ne várj olyan választ, amire eredetileg számítottál. Ugyanis ez a "Gyakorikérdések.hu". A neve is mutatja, gyakori kérdések vannak rajta alapvetően. Ezekre nagyrészt szoktak hasznos válaszok érkezni, mivel a gyakori dolgokhoz sokan értenek. Amit te kérdezel, ez nem gyakori eset. Az emberek 99%-ka nem játszik le zenét szülinapkor, nem szerveznek semmilyen ünnepséget, csak összeül a család/baráti kör és annyi. De manapság már egyre gyakrabban ilyen sincs, sokan nem is tartják meg semmilyen formában. Szóval nem épp a legjobb fórumon vagy a kérdéseddel. Szerintem inkább néz körül máshol, lehet van olyan oldal ahol tudnak ez ügyben segíteni, de itt tuti nem. Olyan "gyakori" ez a kérdésed, mint a pár héttel ezelőtti bálnatenyésztős emberke kérdései. (Sajnos gyorsan törölve lettek, pedig meghalt mindenki rajta a nevetéstől :D)
2021. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad lehet teljes mértékben!


Csak azt nem értem, ha az embernek nem tetszik valami, miért szán ra időt ! Miért kell a másikba belekötni okvetlenül !

2021. márc. 31. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!