Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Testvérem 22.-ik születésnapja...

Testvérem 22.-ik születésnapja lesz jövő honapban, s nem tudom mit vehetnék neki. Mindig készülök neki valamivel, pl karácsonyra CK papucsot kapott, de nem tudom most mi lehetne. Nemrég vett magának PS5-öt, rengeteget játszik..valami ötlet esetleg?😄

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén sokat játsszó emberként azt mondanám, hogy válasszon egy játékot, és azt vedd meg neki, ez nem túl klisés, és legalább biztos olyat kap amit szeret~
2021. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

OFF: Ha a 22. utan raksz pontot, akkor nem kell leirni hogy ik, mert igy olyan mintha azt mondanád hogy huszonkettedikik.


ON: gondolom fiu? a barátainál kerdezoskodj hogy milyen játékra vagyik, valahogy deritsd ki es azt vedd. esetleg még parfüm, ha van valami marka, amit szeret, akkor olyan polo/pulcsi. En pl baratomnak Adidas pulcsit vettem, nagyon szep dizajnok vannak mostmar, nemcsak annyi hogy ra van nyomtatva nagyba hogy Adidas.. nezz körül boltban

2021. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, a világon mindenütt hiánycikk a PS5, de a testvérednek sikerült vennie. Aha.

Amúgy csak ismered, azt kell neki venni, aminek örülne.

2021. ápr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Game pass előfizetés vagy hogy hívják ezt PS-nel. Ha még nincs neki 😁
2021. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

PS játék(ok), ennyit tudtam én is leszűrni abból, amit írtál Kérdező.

Nincs valami más hobbija? Úgy értem, ha mondjuk szeret kertészkedni, akkor vegyél neki valami új növényt, vagy ha szeret horgászni, akkor vegyél neki egy új orsót. Fogalmam sincs, vagy valami a munkájával kapcsolatos dolog? Nekem ezek jutottak eszembe.

2021. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


A Gamepass Xbox-on van. PS-en PS Plus van, de gyanítom, hogy az már van neki.

2021. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 köszi 😊

Egyébként én anno bátyámnak mindig zoknit,gatyát és deot, tusfurdot vettem szülinapjára.

Elcsépeltnek hangzik, de ő utána ebből élt kb fél évig 😂 és így voltak mindig rendes alsóneműi, és ennek tenyleeg örült. De ez én batyam ilyen típusú, úgyh ehhez tényleg ismerni kéne, hogy a tiéd mit szeret. ☺️

2021. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapi poszter? Te tudod megtervezni, olyanra csinálod amilyenre akarod. Ez aranyos ajándék, egyedi és tuti siker :)
2021. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!