Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Melyik a "legrosszabb" születé...

Melyik a "legrosszabb" születésnap a kerek évfordulók közül? Ti hogyan éltétek meg, illetve hogyan gondoltok a közelgő napra?

Figyelt kérdés

A 20, az talán még nem. (10-et ne számítsuk, az még gyerek.)

30 esetleg? Vagy inkább a 40? 50? 60?


Van, aki esetleg 70 év körüli és internetezik?



#az idő kegyetlen múlása
márc. 2. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem EDDIG egyetlen egy sem számított rossznak, nemsokára lesz a 70. de ezt sem tartom problémásnak.


Mellesleg anyukám közel 90 éves és internetezik, programokat tud telepíteni, stb - egyszerüen csak halad a korral és nem begyepesedet, buta ember.

márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)


Az én nagymamám túl van a 90.-dik évén (nem túl sokkal,) és szintén nagyon agilis, tevékeny.


De a számítógéphez nem akarózik neki érteni...

márc. 2. 21:09
 3/18 anonim válasza:
100%
Csak a 30-on vagyok túl, de én imádom mindegyik szülinapomat, megöregedni ugyan nem akarok, de magamat szeretem, szóval mindig megünneplem általában barátokkal, vagy tavaly pl anyukámmal voltunk aznap. Sosem gondoltam rá úgy, hogy úristen ennyi éves lettem, ez inkább néha csak úgy random szokott eszembe jutni, hogy már x éves vagyok és még nem csináltam ezt vagy azt és ideje lenne összeszedni magamat. :D
márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
91%

Negyvenes vagyok.

A 10. és a 20. nyilván még alapvetően pozitív.

Engem a 30. megviselt, hiszen sehol se voltam ahhoz képest, amit 20 évesen elképzeltem.

A 40. semmilyen.

A továbbiak valószínűleg fájni fognak az elmúlás érzésének erősödése miatt.

márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a 30 volt eddig a legrosszabb.

Szerettem volna 30 előtt szülni, ez nem sikerült, covid is volt, be voltunk zárva.

Aztán a 31.-re pozitív covid teszt volt az ajándékom🤦‍♀️ meg terhes is voltam.

márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.


Jöhetnek még! :)

márc. 3. 08:16
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

67 éves vagyok, nekem a születésnapok - a kerekek föleg - egy-egy pozitív pontot jelentenek, egyre több mindent megéltem, és sok minden van még tervben.


A komputer/internethasználatohoz meg - ma az emberek nagyobb része minden nap használ komputert, aki 60 évesen még ezzel dolgozik, az privát is tudja használni. Ma szerintem a 70-80 körülieknek természetes az internet.

márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a 30 pozitív volt, nem is foglalkoztam vele, akkor volt 3 hónapos a kislányom, minden olyan klassz volt. Úgy "mellékesen" betöltöttem a harmincat, de nem foglalkoztam vele.

A negyvenedik sem foglalkoztatott. Lehet, azért is, mert alapból (mindenki ezt mondja) 10 évet letagadhatnék. Tehát a 40 sem jelentett mérföldkövet.

Az ötvenedik sem, csak akkor (utána fél éven belül) történt pár olyan dolog, ami szép is, de az idő múlására is figyelmeztet. Lányomat eljegyezte a barátja, férjemnek pedig unokája lett a felnőtt fiától. Akkor úgy megzizzentem kicsit, sírós voltam, és nagyon rossz volt az 50-53 közötti szakasz. (Egészség és kicsattanó külső még megvolt akkor is).

Most 58 vagyok, a hatvanról még nem tudok semmit.

márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván a 18., mert kinyílt sok kapu ami addig zárva volt. Aztán utána, meg igazából előtte sem tulajdonítottan ennek akkora jelentőséget, mert nem gondolom, hogy ez számít bármit is.
márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
33 vagyok, nekem eddig egyik se volt megrázó. Viszont van egy ismerősöm, ő a 40.be teljesen bele volt nyomorodva, aznap dolgozni se ment, bezárkózott a lakásába, csak este ment ki bebacni. Neki az volt a baja, hogy 40 éves korára családot akart meg egzisztenciát, de egyik se jött neki össze. Idén 44 lesz, még idén se tart sehol, ha még ezek a céljai.
márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!