Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit adnátok neki ha 14...

Ti mit adnátok neki ha 14 évesek lennétek?

Figyelt kérdés
Apukámnak holnap lesz a szülinapja és mivel nincs sok pénzem, gondoltam rajzolok neki valamit. De nem tudom mit... Valami aranyos kéne, meg valami személyes, de mivel nem igazán ismerem annyira a hobbijait, és hogy miket szeret, elég ha aranyos.. Ti mit rajzolnátok? Légyszi ötleteket!!! :)
2012. ápr. 26. 18:43
 1/3 anonim válasza:

Kérdezd meg anyukádat ha tényleg nem tudod.

Lehet pl. egy kocsi a kedvenc foci(vagy bármilyen) csapatának a logójával vagy egyszerűen simán az arcképét rajzolod le.

Az arckép az személyesebb,a kocsis(ha szereti a kocsikat) csak akkor jó ha szereti sportot.

2012. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk F1-et mindig néz... :D Köszi :)
2012. ápr. 26. 18:59
 3/3 anonim válasza:

Az mindegy, az a lényeg hogy szívből jöjjön.:) Írhatsz neki valami idezetet, vagy valami szivbol jovo szoveget, amiben a te érzéseid vannak felé.

Én egyszer ilyet adtam karácsonykor a családtagjaimnak, és mindenki teljesen meghatódott..

Írtam az emlékeimről, és megköszöntem hogy így felneveltek, hogy figyeltek es szerettek, és jo nevelest kaptam. Hogy sok helyre elmehettunk. Ez a legszebb ajádék, mikor szivedbol elmondod valakinek hogy mennyire szereted.:))

2012. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!