Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyen egy apa a 17 éves...

Mit vegyen egy apa a 17 éves lányának a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Próbáltam finoman megtudni, hogy mit kér, de csak annyit mondott, hogy semmi drágát. Ötletem sincs mit vegyek neki. Írjatok pár ötletet. Köszönöm!

Minden felől érdeklődik, nyitott, csupa vidámság. Tényleg mindennek tud örülni, de a hasznos dolgokat szereti.



2012. jún. 5. 16:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, de van, aki nem örülne neki. Én mondjuk nem örülnék. Csak mondom.
2012. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
Okéé bocs:) akkor van aki nem örülne neki, viszont kérdező írtad, hogy lányod szeret vásárolni, a külsejével foglalkozni, szereti az ékszereket is, akkor pontosítok, ő biztos örülne ilyen órának:)
2012. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Osztom a 9-es válaszoló véleményét :) sok lány megirigyelhetne Téged ezért. Legalábbis én biztos örülnék, ha a szüleim végre olyan ajándékot adnának ami személyes és nem csak odadobnak egy kis pénzt. Persze tudom, annak is kell örülni, de akkor is jól esne, ha végre vennének nekem néhány könyvet, amiket kértem.

1. válaszoló voltam.

2012. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sok jó ötletet adtatok! Én is a pénzre gondoltam, hogy azt adom, de a nagyszülőktől is azt kap. Az órái igen jónak tartom.
2012. jún. 5. 19:31
 15/29 anonim válasza:

Valaki említette az illatszer csomagot. Azt ne! Legalábbis én mindig nagyon utáltam (utálom), ha azt kapok valakitől. Az a legötlettelenebb ajándék.

Az óra jó ötlet, de ehhez is ismerned kell a lányod ízlését. Csajszis a kislány? Lányosan öltözik (magassarkú, trendi ruhák)? Vagy inkább sportosan (farmer, tornacipő, ingek)? Vagy színeseket hord (nagy mintákkal, élénk színekkel)... Mert minden stílushoz más illik.

Ha az első verzió, akkor jó az olyan óra, amit előbb linkeltek.

Ha inkább sportos, akkor az tuti nem tetszene neki. Akkor inkább ilyet válassz:

[link]

Ha meg kis bohém, akkor ilyesmit (jók ezek a rendhagyó számlapú, valamiképp figurás, órák)

[link]

Egy a lényeg: ne gumiszíjasat vegyél, az nem menő :D. Inkább bőrszíjasat, vagy vászon, vagy fémszíjasat. De szerintem ha kikéred az eladók (vagy még jobb, arra bóklászó fiatal lányok) véleményét, tuti jót fogsz választani.

Sok sikert a keresgéléshez! Aztán majd írd meg, mi mellett döntöttél :)

2012. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
eddig az óra mellett voltam, de hogy ez is függ az öltözködéstől hát...Van amikor tényleg szépen felöltözik, de van amikor sportosra veszi a figurát. Van hogy vagányabbul öltözik.
2012. jún. 5. 20:02
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az óra nagyon jó ötlet, van olyan, amit kb. mindenféle ruhával tud hordani. Mennyi pénzt szánnál rá?
2012. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Igen, akkor érdemes olyat venni, ami mindenhez passzol. Szerintem nagyon jók például az olyan órák, amelyek szinte már karkötők. Ha egy ilyet választasz neki, az szerintem tuti siker.

[link]

[link]

[link]

Ezeknél csak annyi trükk, hogy a számlap nem szélesebb, mint maga a szíj, egy karkötő hatása van. Ha ilyet találsz, ami egyszínű, akkor szerintem ezzel nem lehet melléfogni, én imádom az ilyen órákat :).

2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
hát mivel mondta, hogy ne drágát ezért nem olyan hatalmas összeget. csak találjam meg a megfelelő órát. Az utolsónak köszönöm nagyon jól néz ki az a feketés barna.
2012. jún. 5. 21:06
 20/29 anonim válasza:

Nagyon szívesen :). Remélem, találsz egy jót/szépet/vagányat. Az egyszerű, egyszínű, letisztult ilyen karkötő fazonú órákkal szerintem nem lehet melléfogni.

És ha kicsit drágább is lesz... (mozoghatnak az árak 2-3E Ft-tól 10-ig is) Szerintem egy jó óra évekig boldoggá teszi az embert, akár évtizedekig is.

2012. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!