Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyen egy apa a 17 éves...

Mit vegyen egy apa a 17 éves lányának a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Próbáltam finoman megtudni, hogy mit kér, de csak annyit mondott, hogy semmi drágát. Ötletem sincs mit vegyek neki. Írjatok pár ötletet. Köszönöm!

Minden felől érdeklődik, nyitott, csupa vidámság. Tényleg mindennek tud örülni, de a hasznos dolgokat szereti.



2012. jún. 5. 16:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

[link]


Pont találtam egyet, az ilyen típusú órák is nagyon menők most (persze nem designer-kiadásban)

2012. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Sokat segítettetek!
2012. jún. 6. 15:03
 23/29 anonim válasza:

Ha szeret olvasn9i akkor mindanképp könyvet

de ha nem akkor esetleg sminkcucc vagy ékszer vagy mozijegy esetleg vagy csak simán pénz vagy elvinni őt 1 számára kedves hejre :D

2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Főzős Laci ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom,hogy konkrétan mit.Csak az a lényeg,hogy tartós legyen;még ha az illető nem örül neki,az sem baj.Mert,idővel rájön az ajándék igazi értékére.Én jártam így,ezért mondom.Szerintem a szokványos lányos ajándék nem jó,Pl.:fehérnemű,cipő,,de azért egy márkás,tartós termék az jó.Ha pl:szereti a fülbevalót,akkor azt,és Mozart kugeln-t,ha szereti,és ne Milka csokit.A tisztálkodó szer sem jó ajándék,mert van aki magára veszi...
2012. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a válaszokat sokat segítettetek! Végül karórát vettem. Fekete bőrből van a szíja. Maga az óra kocka alakú és körbe strassz kövek veszik körül.
2012. jún. 8. 14:47
 26/29 anonim válasza:
Jól hangzik :). Majd írd meg, örült-e a lány neki, oksa?
2012. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Rendben!
2012. jún. 9. 18:39
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon örült neki. Le se veszi. Köszönöm még egyszer a segítségeteket!
2012. jún. 11. 18:26
 29/29 anonim válasza:

:D Szuper! Én a magam nevében örülök, hogy segíthettem.

Minden jót nektek!

2012. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!