Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülők! Ti vennétek a lányotok...

Szülők! Ti vennétek a lányotok 16. születésnapjára egy Iphone-t?

Figyelt kérdés

Ha lenne rá pénzetek; a lány jól tanul, majdnem kitűnő; adna bele pár tízezer Ft-ot, akkor ti megvennétek neki?

Itt egy link az Iphone-ról:

[link]


2012. jún. 22. 18:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is volt feeling ennyi idősen, a mobilomról lehetett sms-t küldeni, az akkor még menőnek számított :) Vagyis a mobil, amit a szüleimtől örököltem. A következőt már magamnak vettem, saját fizuból, és a laptopom is. Kemény munkával kerestem meg rá. Az aztán az igazi feeling XD
2012. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
29%
Én jobban örülök annak ha magam keresem meg az árát ott a pont az előzőnek! :D feeling:D
2012. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
48%

iphone csak rajulásra jó, akinek van egy kis esze fele ennyiért vesz egy hardverban jobb, droidos telefont.

dehát ész < feeling !

2012. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
10%
Én is inkább másmilyen telefont vennék neki pl. LG optimus black, szerintem ezek is néznek ki olyan jól, de nem kell a dupljátát fizetni csak a márka miatt.Viszont ha csak azt az egy telefont akarja, akkor végülis megvenném, ha tud rá vigyázni
2012. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
37%

Hát, ha ez minden vágya, és megtehetném, akkor igen.

Mondom ezt úgy, hogy nekem egy régi Nokiám van, és eszem ágában sem lenne semmiféle új kütyüre kicserélni.

2012. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
59%

Én 2 dolgot mondok

1. Megvenném neki ha lenne rá pénzem és tudom hogy megérdemli mert jól tanul és tudom azt is hogy vigyázni fog rá akkor igen.

2. Ha előfizetésbe kellene gondolkozni mivel úgy olcsóbb akkor nyilván kell rá internet szolgáltatás is hogy kitudja használni a dolgot és azért egy 16 éves lány nem tudná betartani a havi x ezer forint keretet, még a jelenlegi 25 éves barátnőmnek is olyan díjcsomagja van hogy havi 2500 lenne a számlája és azt ki kell fizetni akár lebeszéli akár nem, persze én fizetem neki mert kevés a keresete sajnos az meg kajára megy el és mindig 6-7 ezret fizetek havonta mert annyit beszél rajta, pedig nem egy okos telefonrüól van szó internet szolgáltatása sincsen, mégha az is lenne... Egy 16 évesnél ez nagyon nem szabályozható dolog.

2012. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Ez a telefonszámla dolog szerintem egyénfüggő, lehet nem beszél olyan sokat, én pl. 2 havonta kapok 2500 ft-ot a telefonomra, viszont mostanába van, hogy fél évente rakunk rá, mert van családbarát díjcsomag, szóval egmással ingyen beszélünk, egyébként meg intereneten és személyesen beszélgetek. És így volt ez mindig is, 16 évesen és most 20 éves egyetemista létemre, szóval nem biztos, h olyan magas számlát csinál
2012. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12%
Ha lenne egy 16 éves lányom (akár lehetne is) és egy iPhone-t kérne a szülinapjára, azt a saját nevelési módszerem kudarcaként élném meg. De ha az a vágya, hát Istenem, megvenném!
2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
16%
Én egyelőre nem vagyok szülő, de igen, vennék, főleg, ha ad bele pénzt. Előfizetésről szó sem lehet nálam, azzal húzzák le leginkább a szolgáltatók az ügyfeleket, monjuk itt mindenképp lehúzzák őket.
2012. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
9%
Már nem azért de van az iPhone-tól jobb (vagy legalábbis azonos képességekkel rendelkező)olcsóbb telefon is.Az iPhone-t szerintem túlbecsülik és nem is ér annyit mint amennyiért adják.Max.80.000Ft-ot ér.Én már csak azért se vennék mert rengeteg embernek olyan van meg ha egyszer leesik akkor a képernyőnek meg a hátlapnak lőttek.Inkább valami stabilabb olcsóbb telefont vegyél.
2012. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!