Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülők! Ti vennétek a lányotok...

Szülők! Ti vennétek a lányotok 16. születésnapjára egy Iphone-t?

Figyelt kérdés

Ha lenne rá pénzetek; a lány jól tanul, majdnem kitűnő; adna bele pár tízezer Ft-ot, akkor ti megvennétek neki?

Itt egy link az Iphone-ról:

[link]


2012. jún. 22. 18:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
39%

am meg kipontozott le mindenkit:O

A legmagasabb válasz is67%

2012. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%
Nos, ha tényleg megengedhetitek magatoknak és tényleg megérdemli, akkor... lebeszélném az Iphone-ról a helyetekben, mert tényleg már sokan írták, és nekem is ez a véleményem: sokkal olcsóbban lehet venni az Iphone-nál jobb telefonokat. Ráadásul nagyon bekorlátoltak a lehetőségei, nem tudná itthon kihasználni. Nekem is van pár ismerősöm, akinek ilyen van, mind szidja.
2012. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%
szerintem az Iphone kifejezetten strapa bíró, itt arra gondolok hogy nem gyárilag úgy csinálják meg hogy a csatlakozói, bemenetei egy év alatt tönkremenjenek, a fülhallgatói is kiváló minőségűek. Az érintő képernyő pedig megfelelően érzékeny.
2012. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
22%

Ha megérdemli megvenném neki.

Egyébként én 18 éves srác vagyok és a T-be mondta anno nekem a nő minek nekem az iPhone.Gyűjtöttem és vettem magamnak ősszel Vaterán 100 ért iPhone 4-et.Teljesen kihasználom.Szerintem 100-szor többet ér mint az Andoridos készülékek.Nem fagy le állandóan!!

2012. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Dilettáns döggomba válasza:
31%

Off: a lepontozók biztosan az iPhone-ért sipákoló "gyerekek". :P

On: Nem vennék.


Ui.: Majd válaszolok jó pár év múlva is, ha lesz egy kamaszlányom. :)

2012. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

Na, itt is megjelent valami "okos", aki mindenkit válogatás nélkül lepontoz.

Milyen lelkületű ember az, akinek ez a szórakozása!? :o

2012. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Az Android sem fagy le, ha okosan csinálják, az Iphone is lefagy ha ész nélkül raknak rá programokat.

Ne általánosítsunk kérem, mert az úgy nem igaz...

2012. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

ma 01:16 vagyok.

Nekem durván 40 alkalmazás van rajta és sose fagyott le.Akkor valószínűbb a fagyás ha Jailbrakelt a készülék!

2012. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nem, csakl bondage szettet és vibrátort
2012. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
0%
Android kalap szar de az iOS egy fantasztikus élmény használni (használtam mind2)
2012. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!