Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnapra mell vagy...

18. születésnapra mell vagy fenék torta jó ötlet?

Figyelt kérdés
10-15 fős buli lesz. 4en dobnánk össze erre meg mellé még persze egy-egy üveg piát (persze nem Kalinka meg ilyen olcsóságokat) is viszünk. Jó ez így ajándéknak?

2013. jún. 20. 01:16
1 2
 11/18 anonim válasza:

előző vagyok*

Én lehet az üveg pia helyett valami maradandóval párosítanám. :)

2013. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem egy ilyen pl:

[link]

vagy egy ilyen:

[link]

vicces :D

2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szeritem fantaziatlan es uber gaz. De egyszeru sracok/csajok vagytok akkor jo lesz az ivos-fingos-bofogos poenok melle.
2013. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10-es, ha nálad a fiatalság, őrültség kimerül abban, hogy melltortát vesztek valakinek, akkor sürgősen mozdulj ki a gép elől és kezdj el élni!
2013. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
jó lesz ez én azt mondom. most miért legyen ugyan olyan egyszerű torta amilyet a 60 éves nagymamáknak is adunk?! 13. válaszolót meg sajnálom, hogy nem volt egy jó buliban, besavanyodott és ilye nekt ír :D
2013. jún. 20. 22:35
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt eltalaltad, hogy egy ideje nem jarok bulikba, de pl meg tavaly is amikor Londonban eltem, olyan bulikban voltam minden heten, amit filmen sem latsz :)

De elfogadom, hogy mindenkinek mas az igenye, az ertelmi szinvonala, valakinek a "f*sztorta, meg a jobeb*sztunk, behanytunk" a bulizas netovabbja :)

2013. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
10-es válaszoló vagyok. Attól, hogy egy ilyet poénra veszek, és jó ötletnek tartok nincs szükségem arra, hogy kimozduljak a gép előtt. Minden egyes nap a barátaimmal vagyok, hülyéskedünk, járok bulizni, mégis értelmesnek tartom magam (és mielőtt kérdőre vonnátok, minden ismerősöm ezt hangoztatja, tanulmányi eredményeim is tükrözik) . Ha emiatt lenéz engem valaki, hát tegye, de kevesebb nem leszek, maximum több. Nem részegedek le, mint egy állat minden egyes buliban, nem fingunk, nem böfögünk. Mi jól érezzük magunkat, és igen, mások vagyunk. Szerencsére. Kérdező meg dönts, ahogy jónak látod, ne hallgass másokra! Ja, szívesen várom a végkifejletet! :)
2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennyire nincsen fantáziátok, hogy a mell-, fenék- meg fasztortán kívül nem tudtok mást kitalálni a haverotoknak??? Ha ezek nem lennének mit vinnétek neki, egy doboz pilótakekszet?
2013. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!