Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek születésnapomra a...

Mit kérjek születésnapomra a családomtól?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyat kérni ahhol nem csak én leszek tőle boldog hanem a szüleim is.pl:valami élményt, utazást vagy ilyet. De nekem az egyebek is jók, mint egy telefon stb...

Persze sokan vannak úgy akik nem kérnek semmit és meglepi az amit kapnak, de én jobbszeretem magam választani ki az ilyet.

Van ötlet ?


2013. júl. 7. 16:16
 1/4 anonim válasza:

"nekem az egyebek is jók, mint egy telefon stb..."

nem vagy kicsit nagyravágyó??

az utazás kicsit drága... de ha van rávaló, jó ötlet:)

2013. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" de én jobbszeretem magam választani ki az ilyet. "


Na akkor most mi a kérdés? Ha én azt mondom, hogy xy dolgot kérj, akkor azt kéred? :) Valószínű, hogy nem, mivel itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy te mire vágysz most leginkább. Ha egyáltalán most szeretnél valamit, mert a kérdésedből úgy veszem ki, hogy még nem tudod.

Ebben az esetben a leghasznosabb, ha pénzt kérsz. Lehet, hogy nem elegáns pénzt kérni, de ha most nem kell semmi, akkor minek vegyenek neked feleslegesen dolgot? Ha meg kellene valami, akkor az embernek meg általában nincs pénze. :)

2013. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát én általában ruhát kapok és együtt vásároljuk meg..de ha kérhetnék valamit az biztos hogy könyv lenne...bár nem tudom hogy te miket szeretsz..
2013. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mindedj válasza:
ps4 tucspad kontrellerőálé
2013. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!