Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak nem sokára lesz a...

Muci2121 kérdése:

Anyukámnak nem sokára lesz a szülinapja! 48 éves lesz! Tudtok jó ajándék ötletet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 18:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egy wellness-nap
2014. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
egy fényképalbumot telerakni családi képekkel és mellé egy egy mondat :D meg virág , esetleg parfüm
2014. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Színházjegy, mozijegy, könyv, koncertjegy, ha van kert, akkor egy kerti növény, konyhába valami (én imádom pl. a műanyag dobozokat minden mennyiségben és a szép abroszokat is), vannak ilyen étterem kuponok, persze csak ha nem egyedülálló, akkor jó.
2014. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló korúak házassági évfordulóján nálunk nagy sikert aratott egy Sziget belépőjegy, persze ez függ Anyukád stílusától.
2014. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt költenél rá?
2014. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Váza, bonbon, illatszerek, szépségápolási csomag, színházjegy, mozijegy, ebédutalvány, könyv és ilyen sablonos cuccok. :) De tényleg valami szívből szólót kell. :) Én anyukámnak 40. születésnapjára egy teljes képgarnitúrát csináltattam, összkomfortosan, nagyon jól sikerült. :3 Valamint nagyon gyorsan összeszedtem rá a pénzt, 10K felett nem volt, az tuti. De pénz szűkében, ami érthető; olyat adnék, amit én kaptam születésnapomra barátnőmtől. :) Egy erős fa lapra pár kép és emlék rögzítve, ami nagyon megindított. :) Amúgy verset és levelet is írhatnál neki. Ha dolgozik, akkor felhívhatnád a főnökét, hogy nem megy aznap dolgozni, az ébresztőt lekapcsolod, korábban felkelsz reggeli és marasztalod az ágyban :) Takarítasz, mosogatsz és kedveskedsz neki :)
2014. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

NE!!!!


Pont ne váza, bonbon, illatszer, és a többi 12 egy tucat klisé ajándék :(


Te ismered őt, valami személyre szabottat találj ki.

2014. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam végig, mea culpa.
2014. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Valami konyhai eszközt, vagy szépségápolási dolgot (manikűr, vagy pedikűr készlet) ami még nincs neki. Illatgyertya, vagy valami kis ékszer.
2014. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az anyukámnak szoktam ajándékozni pedikür-manikürt, arckezelést. Ezeknek nagyon szokott örülni.
2014. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!