Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak nem sokára lesz a...

Muci2121 kérdése:

Anyukámnak nem sokára lesz a szülinapja! 48 éves lesz! Tudtok jó ajándék ötletet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 18:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én verset írnék neki vagy egy párna egy családi képeel és egy idézettel :))
2014. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Janka néni válasza:

Én 48 éves anyuka vagyok..Tehát (9es válaszoló:) ne a konyhámnak addj ajándékot, hanem nekem. A legjobban az ember annak örül, ami a legnagyobb ajándék: tölts anyukáddal egy napot vagy délutánt, beszélgess Vele, légy RÁ kíváncsi! Hallgasd meg és Te is légy nyílt. (Bár, jó lenne, ha nem épp ez alkalommal vesznétek össze!!!)

Vagy, hívd el magadhoz (a szobádba vagy a lakásodba) és mondd azt neki, hogy bármit választhat a holmijaid közül, jó szívvel adod Neki. (Nem fog megfosztani olyasmitől, amiről tudja, hogy nem bírnád nélküle, de biztos azt fogja kérni, ami így is örömet okoz neki.)

2014. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!