Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha egy 9-10 éves kislánynak szülinapja van, de nem köszönti fel senki se és nem kap semmi ajándékot senkitől se és ezt a család nem is érzi bajnak és nem is érdekli?

Figyelt kérdés
nem a legtehetősebb család, de azért 1 tortára és nem annyira drága játékokra (pár ezer Ft-os) lett volna pénz...

2015. ápr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
#40 igaz, my bad...
2015. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
de azert anyukamat ugye felkoszontsem anyak napjakor? csak nem tudom mit vegyek neki!
2015. máj. 1. 17:32
 43/49 anonim ***** válasza:
én nem köszönteném. ha ő leszarja a gyerekét, akkor miért is?
2015. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Természetesen! Nem kell venned semmit, mondj neki egy szép verset, köszöntőt! Esetleg egy 200Ft-os szál virág...
2015. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:
én egy olyan családot ismerek ahol két kislány van egy 5 és egy 9 éves, ivel elég szegények a gyerekek megmondták a szüleiknek hogy nem kérnek se szülinapra se karácsonyra ajándékot, a szülők ezt tudomásul vették és a kislányok nem is kaptak semmit. szerintem azét mondjuk egy kindertojásra vagy cukorkára tellett volna, nem gondoljátok hogy a szülőknek azért bele kéne gondolniuk abba hogy ez a gyerekeknek milyen érzés?
2015. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
utolsó: az én családomnak lett volna rá pénz. de sajnálom a két kislányt
2015. máj. 3. 16:49
 47/49 anonim ***** válasza:
Na, felköszöntötted? :)
2015. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
felkoszontottem volna, de anya elore megmondta, hogy nem fogom felkoszonteni, a masik ok meg... ha erdekel privibe leirhatom :/
2015. máj. 4. 19:08
 49/49 anonim válasza:

Nem-e csináltál abban az évben valamit ami rossz?


Nálam egyszer volt ilyen, amikor ugyanis összefirkáltam egy autót.

9 voltam akkor.

2021. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!