Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek depressziós vagyok,...

Mit tegyek depressziós vagyok, de senki sem vesz komolyan? 17/l

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 20:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ismer
2014. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok...kíváncsi lennék én is a válaszra.

16/L

2014. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Anyunak is mondtam már meg mutattam ,hogy vagdosom magam és depressziós vagyok rossz gondolataim vannak olyanok ,hogy meg akarok halni.. Már több mint 3hete és semmi azt hiszi ,hogy ez csak úgy elmúlik ,de nem.. Azóta is azt játszom ,hogy minden rendben van..
2014. szept. 23. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindegy komolyan vesznek-e. Menj orvoshoz, kezeltesd, mert nem nagyon fog elmúlni és nagyon komoly károkat tud okozni.
2014. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Nekem màr több,mint egy éve vannak ilyen gondolataim...én is.vágdostam magam.

Van mikor olyan kilátástalannak látom a helyzetett,hogy az öngyilkosságra gondolok.

2014. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy és fél éve kb. Én mostanában arra gondolok ,hogy nekem halottnak kéne lennem meg ezek és nem tudok tőlük szabadulni..
2014. szept. 23. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Voltam én is depressziós régebben, nagyon szar érzés. Egypár öngyilkossági kísérleten is túl vagyok.:)) Szerencsére csak kísérletek voltak.

Mi bánt téged, mi a baj? Ha ide nem írod, írd meg privátban nyugodtan! Te is kedves 2-es! De ha nyilvánosan osztod meg, az is jó!

Van valamilyen állatod? Akit szerethetsz, kutya, macska, hörcsög, stb.?

2014. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Becevio válasza:

Nekem is voltak korábban ilyen gondolataim, és akkor (utólag már nagyon hálás vagyok érte) Édesanyám elvitt pszichológushoz. Nos, azóta teljesen kigyógyultam a depresszióból, és az életem: BOLDOG!

Mindannyiótoknak javaslom, hogy kérjetek szakembertől segítséget. Nem kell tőle megijedni, a pszichológusok is emberek!

Te pedig, kedves kérdező, mivel 18 éves kor alatt vagy, jogosult vagy ingyenes ellátásra a körzeted nevelési tanácsadójában: élj a lehetőséggel!

2014. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Meglehet hogy anyukád teljesen tanácstalan s nem tudja mit csináljon. Lehet hogy ép ezért "nem hisz" neked.

Na de mivel 17 éves vagy így feltételezem hogy iskolába jársz.

Ha így van akkor az iskolának is valószínűleg van iskolapszichológusa. Deríts ki hogy ki az hol lehet megtalálni az osztályfőnököd ebben bizonyára tud segíteni.

Vagy ha nem akkor még a házi orvosoddal is beszélhetsz. De a neten is rákereshetsz.

De egyéb lehetőségként ha teheted foglalkozz állatokkal vagy segíts időseknek kisebb dolgokban.

De mindenképpen keress egy szakembert!

2014. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Beszélj, beszélj, beszélj... mindegy, hogy kivel csak beszéld ki nagadból. Nem feltétlen depresszió, addig nem amíg nem orvos mondja. Régen én is vagdostam magam. Oka volt, mindennek oka van. A proplémát a forrásánál kell megszüntetni.

Ha gondolod írj privit! (Bárki írhat, válaszolok!)

2014. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!