Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Arra gondoltam veszek egy...

Arra gondoltam veszek egy romantikus könyvet egy lánynak. Nagyon romantikus személyiség, viszont olvasni nem nagyon szokott. Örülni fog neki szerintetek?

Figyelt kérdés
A szeress jobban c. könyvet gondoltam neki megvenni. Mivel legtöbb helyen ahol láttam pozitív vissza jelzés jott róla, ezert gondoltam meglepni egy ilyennel. Örülni fog-e neki, belefog-e egyáltalán igy olvasni, hogy alapjában véve nem egy nagy könyv olvasó?

2016. jan. 22. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nem ismerem ezt a könyvet, de pár napja olvastam el egy igazán romantikus könyvet.

A Párválasztó c. könyvet Kiera Casstól. Ez egy trilógia első része. :) Nagyon szép a borítója, hercegnős, hátha ez is megfogná és szívesen olvasná. :)

Üdv

2016. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!